Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Хочете знати про те, яких порушень виборчого законодавства допустилися кандидати та інші суб’єкти виборчого процесу? Зафіксували і задокументували порушення, але не знаєте як реагувати? Запрошуємо скористатися Мапою порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015» і сприяти чесним виборам разом з нами.

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015» надає унікальну можливість користувачам не тільки читати про вибори, а й бачити їх перебіг, розуміти структуру. Це буде корисно не тільки журналістам, виборцям, громадським активістам, але й суб'єктам виборчого процесу та органам влади. ОПОРА має щирий намір допомогти тим, хто хоче отримати достовірну та корисну інформацію про місцеві вибори 2015. Ми щодня удосконалюватимемо цей ресурс, а інформація про порушення постійно оновлюється.

Найбільш актуальною для небайдужих громадян, журналістів стане інформація щодо ПОРУШЕНЬ, які зафіксували спостерігачі ОПОРИ. В описовому текстовому форматі з доказами у вигляді фото чи відео вона наноситиметься на Мапу порушень. Якщо наш читач став свідком порушення та готовий повідомити про нього не анонімно, то кожен може заповнити форму ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ і поділитися з нами важливою інформацією. Втім, ОПОРА, керуючись загальновизнаними принципами спостереження, ретельно перевірятиме ці дані і лише тоді зможе їх додати на Мапу.

Нагадуємо, що Громадянська мережа ОПОРА створила цілу серію унікальних продуктів, які допоможуть відслідковувати виборчу кампанію та зробити свідомий вибір:

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»;

- Додаток «Місцеві вибори» для Android;

- Соціальний ролик «Як виглядатиме бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня»;

- Сервіс «Попередня партійність депутатів: де і від якої партії балотувалися на місцевих виборах 2010?»;

- Сервіс «Пошук члена ТВК/ОВК: партійність і конфліки (1998-2015)».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org