Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мазур Павло Васильович

Мазур Павло Васильович

Мазур Павло Васильович

Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6999 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата

народився 12 червня 1969 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, приватний підприємець, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

 по виборчому округу №31

Мазура Павла Васильовича

Шановні земляки!

Все своє життя я жив і працював у місті Кривому Розі. З власного досвіду знаю всі проблеми, з якими стикається проста людина в повсякденному житті.

Саме тому я йду на вибори з чистою совістю, бажаючи допомогти людям!

Вважаю, що головним в державній політиці повинен стати прискорений розвиток галузей, що визначають якість життя громадян – освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та соціального забезпечення. Працювати над цими питаннями буду через реалізацію законодавчих актів, спрямованих на благо окремих громадян та країни в цілому. При цьому головним в моїй діяльності буде відстоювання прав та інтересів свого округу, своїх земляків у Парламенті.

Вважаю за необхідне боротися за створення ефективної молодіжної політики:

- студентам – безкоштовну освіту. Стипендія повинна бути на рівні прожиткового мінімуму;

- кожній молодій людині – сприяння в отриманні першого робочого місця. На законодавчому рівні потрібно закріпити обов’язкову квоту для підприємств щодо працевлаштування молодих спеціалістів;

- якісна і доступна освіта – головний пріоритет. Ключове питання бачу в збільшенні фінансування, в тому числі витрат на освіту, які сплачують сьогодні батьки (ремонт шкіл, придбання підручників, харчування). Потрібно довести зарплату освітянам до рівня середньої по промисловості.

Робітникам – достойну зарплату. Виступаю за зменшення податку на доходи фізичних осіб, проти заробітної плати в «конвертах».

Податки повинні платити всі, в тому числі багатії, що уникають цього обов’язку. Це дозволить створити достойний соціальний пакет та гідний відпочинок працівникам.

Медицина повинна бути доступною і якісною. Я проти неофіційної плати за лікування, за достойну оплату праці лікарям та медичним працівникам.

Як приватний підприємець знаю проблеми, з якими стикаються представники малого та середнього бізнесу.

Буду безпосередньо працювати над питаннями прямих і непрямих податків та зборів на малий бізнес, за відміну «корупційного податку» і за виведення бізнесу з «тіні».

Пенсіонерам – достойне життя. При нинішньому рівні цін цій категорії громадян важко зводити кінці з кінцями.

Серед першочергових дій вбачаю за необхідне боротися за справедливе нарахування пенсій, проти захмарних пенсій (інколи це 40 тисяч гривень при мінімальних 850 гривень), за продовження повернення вкладів ощадбанків і після виборів.

Майбутнє України залежить від нових облич, не політиканів і пустомель, а людей, які безпосередньо знають життя, з його проблемами знайомі не з вікон затишних кабінетів.

Головне, що хвилює мешканців нашого міста і всіх українців – це добробут і достойне життя.

Я готовий взяти на себе відповідальність і матиму за честь представляти Вас у Верховній Раді.

Під час виконання депутатських обов’язків я робитиму все для блага Кривого Рогу і України, користуючись Конституцією та її законами, думкою виборців та власною совістю.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org