Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мазур Валерій Григорович

Мазур Валерій Григорович

Мазур Валерій Григорович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6950 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 22 липня 1976 року в місті Дрезден, Німеччина, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Південно-східний регіональній центр страхового фонду документації, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному окрузі № 29

Мазура Валерія Григоровича

Наша Вітчизна – одна із найбагатших за природними, економічними та людськими ресурсами, держав Європи. Але не всебічний соціально-економічний розвиток, а системна деградація останні десятиріччя визначає сутність процесів, які відбуваються в Україні. Економіку зруйновано, сільське господарство в глибокому занепаді, народ знедолений та деморалізований.

Основна причина цього – кримінальна, кланово-олігархічна система, яка панує в країні. Держава і влада працюють на вузьке коло олігархів, а не на суспільство. Як наслідок – рекордна різниця в рівні доходів багатих і бідних, нестерпне життя мільйонів людей, затримка у виплаті заробітної плати та соціальних виплат.

Як керівнику, і просто громадянину, мені небайдужі політичні процеси в країні, які ведуть Україну до більш високого рівня розвитку.

Маючи свої погляди на вирішення проблемних питань, досвід і позитивні приклади виходу з різних ситуацій, займаючи активну життєву позицію, пропоную вам свою передвиборну програму.

Вважаю можливим для себе представляти ваші інтереси на рівні Верховної Ради. Вирішувати проблемні питання, можна, на мій погляд, наступними методами:

1. Встановлення соціальної справедливості та чесного перерозподілу національного багатства – найважливіша передумова для успішного розвитку України. Мільярдні прибутки, що йдуть зараз у кишені олігархів, необхідно спрямувати до Державного бюджету, Пенсійного фонду та на зарплати.

2. Українців позбавляють права на охорону здоров’я та освіту. Реальний доступ до якісної медичної допомоги та освіти повинен бути забезпечений державою. Має бути відновлена система державних аптек та встановлений жорсткий контроль за якістю та ціною ліків.

3. Українське село перебуває сьогодні в глибокому занепаді. Найгострішими проблемами на селі є безробіття, системна та зростаюча бідність, розпад соціальної інфраструктури. Селяни нещадно грабуються та принижуються олігархами та владою. Реальною є загроза того, що вони залишаться і без землі. Необхідно негайно повернути селянам підтримку держави.

4. Україна – географічно велика країна Європи, але за рівнем соціально-економічного та політичного розвитку є одним із аутсайдерів серед держав континенту. Відставання від європейських стандартів щорічно зростає. Шлях, яким реально йде країна – це шлях в глухий кут, це втрата перспектив для кожного з нас, наших дітей і онуків. Необхідно надати можливість кожному отримати вищу освіту та робоче місце.

Я йду до Верховної Ради, щоб не дати можливості перетворити селянську землю на товар, не допустити до землі спекулянтів.

Я йду до Верховної Ради, щоб забезпечити реальне виконання Конституційних норм про безоплатну охорону здоров’я та освіту, зупинити її комерціалізацію.

Я йду до Верховної Ради, щоб радикально змінити нинішній вектор розвитку держави, повернути Україну в Європу.

Я йду до Верховної Ради, щоб змінити життя на краще, щоб розірвати ланцюжок «олігархи – політики – влада – держава». Олігархічна власність повинна бути повернута народу.

Я йду до Верховної Ради, щоб забезпечити радикальне збільшення робочих місць, підняти зарплати і пенсії до європейського рівня.

Українцям – європейський рівень життя!

Бути народним депутатом - це значить творчо працювати на благо людей. Кожному з вас потрібні реальні справи, які покращують ваше життя. Своєю роботою на депутатському окрузі і  у Верховній Раді я доведу, що обіцяне - завжди виконую.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org