Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мельникова Ольга Валентинівна

Мельникова Ольга Валентинівна

Мельникова Ольга Валентинівна
Одномандатний виборчий округ 28
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23336 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народилася 13 грудня 1959 року в селі Великовеселе Врадіївського району Миколаївської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності рад виконавчого апарату, Дніпропетровська обласна рада, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 28 від Політичної партії «Опозиційний блок»

МЕЛЬНИКОВОЇ Ольги Валентинівни

Я, Мельникова Ольга Валентинівна,  кандидат в народні депутати України від політичної партії «Опозиційний блок», йду до Верховної Ради України з глибоким переконанням, що найголовнішою метою для політика є беззаперечне відстоювання інтересів своїх виборців, захист їх прав і свобод, гарантованих Конституцією України.

Україні потрібен мир.

Настав час компромісу, подолання внутрішніх суперечок, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Тому першочерговим завданням для нашої держави вважаю припинення війни, шляхом розробки та реалізації Національного плану примирення; активізації  переговорів з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших країн з метою створеннях сталих умови для миру; забезпечити зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців та їх сімей, членів родин загиблих і поранених учасників воєнних дій;  роззброєння  всіх незаконних воєнізованих формувань; збереження позаблокового статусу України.

Україні потрібна стабільність,

яка стане основою для соціальної справедливості, рівності перед законом,  суспільної безпеки, гарантій прав та свобод людини і громадянина.

З цією метою гарантую сприяння активізації процесу децентралізації влади задля повноцінного забезпечення права територіальних громад на розвиток; законодавчого закріплення відповідальності держави і підприємств за добробут населення; суворої  боротьби з корупцією на законодавчому рівні; запровадження кримінальної відповідальність за розпалювання міжрегіональної ворожнечі; зупинення бездумного переслідування державних службовців та політичних опонентів під гаслами люстрації.

Україна потребує відродження.

Разом з вами, шановні виборці, ми маємо створити країну вільного діалогу, країну дружньою до бізнесу,  інвестицій та підприємницької ініціативи; країну,  у якій кожен громадянин відчував би себе соціально захищеним, без страху  висловлював свої думки та політичні позиції.

На цьому шляху зобов’язуюсь сприяти запровадженню мораторію на збільшення податкового навантаження; зупиненню скорочення працівників бюджетної сфери; збереженню права на безкоштовну медицину та освіту; підвищенню соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, молодих родин; збільшенню доходів громадян; відкритості  і гласності у сфері ЖКГ,  встановленню дієвого  громадського контролю над їхньою обґрунтованістю; вдосконаленню та впровадженню в життя програм підтримки малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій.

На місцевому рівні, у рідному районі спрямую свою діяльність на вирішення питань реконструкції комунальних мереж та інфраструктури; своєчасного проведення ремонтів дитячих садків, шкіл, медичних установ, закладів культури, бібліотек; благоустрою приватного сектора; ремонт та реконструкцію доріг; відновлення вуличного освітлення; рішення  проблем, пов'язаних з водопостачанням, водовідведенням та газифікацією; ліквідацію стихійних сміттєвих звалищ; реалізацію  програми боротьби з підтопленням.

Шановні виборці! Переконана, спільними зусиллями, єдиною командою, у злагоді і взаєморозумінні ми повернемо нашій рідній країні щасливе майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org