Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Милославський Станіслав Іванович

Милославський Станіслав Іванович

Милославський Станіслав Іванович

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7526 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 6 листопада 1954 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, редактор, газета "Антимафія", безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України в одномандатному окрузі №30

Милославського С.І.

Перше. Перш за все, вважаю за потрібне, нарешті, визначитися, і сказати людям правду. Тобто, сказати, що відбувається в Україні.

А відбувається зараз ось, що: подобається це комусь, чи ні, але, починаючи з, так званої, «перебудови», ми живимо, і, так би мовити, будуємо капіталізм. Тобто, капіталістичний спосіб виробництва і капіталістичні виробничі відносини, які є більш прогресивними, в порівнянні із феодальними – тими, які були в Україні до буржуазно-демократичної революції 1985-1991 років.

Друге. Виходячи з першого, вважаю за потрібне сприяти розвитку і захищати:

- свободу підприємницької діяльності – яка є основою капіталістичного способу виробництва і капіталістичних виробничих відносин;

- демократію – яка є основою свободи підприємницької діяльності;

- свободу слова – яка є основою демократії.

Третє. Крім того:

- започатковувати та підтримувати демократичні традиції – які є умовою збереження демократії, так би мовити, її гарантом;

- боротися із хабарництвом та корупцією, для чого, перш за все, добиватися відокремлення держави від бізнесу;

- відстоювати права людини.

Четверте. Перескакувати через етапи розвитку виробництва і виробничих відносин неможливо. Але можливо ці етапи скорочувати, а розвиток суспільства прискорювати. Тому, вважаю за потрібне не соромлячись, повною мірою використовувати досвід найбільш розвинутих капіталістичних країн, про які кажуть, що в них, практично, побудовано комунізм.

П’яте. Не меншої уваги, на мій погляд, потребує і духовне життя українського суспільства. Тобто, в інших країнах бурхливий розвиток капіталізму сприяв і бурхливому розвитку культури, літератури, мистецтва, появі талановитих людей. А українське суспільство, навпаки – деградує. Гроші замінили українцям такі поняття, як честь, шляхетство, гідність. Навіть, священнослужителі – і ті, заради грошей, часто-густо, лише симулюють віру в Бога.

Шосте. В контексті відстоювання прав людини, вважаю за потрібне внесення змін та доповнень в нещодавно прийнятий Верховною Радою кримінально-процесуальний кодекс. А саме: треба негайно повернути громадянам України право на вільний вибір захисника в кримінальній справі. Право, яке гарантує їм Конституція України, гарантують Міжнародні договори, підписані Україною.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org