Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Минула половина відведеного часу для реєстрації кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу

Минула половина відведеного часу для реєстрації кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу

Минула половина відведеного часу для реєстрації кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу

Пройшло 5 з 10 днів для подачі документів до Криворізької міської виборчої комісії на реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу. Зареєстровано вже 5 кандидатів.

26.02.16 пройшло чергове засідання Криворізької міської виборчої комісії. На якому зареєстрували 3 кандидатури на посаду міського голови Кривого Рогу. Ними стали: Іванченко Іна Іванівна (самовисуванець, головний редактор газети «Кривий Ріг Вечірній») , Натаров Олександр Васильович (самовисуванець, завідуючий складу), Левицький Ігор Васильович (від «Громадський Рух «Народний Контроль». Віце-президент Дніпропетровської обласної та Криворізької міської федерацій футболу, співзасновник мережі магазинів «АТЛАНТ»). Не маючи підстав для відмови, комісія проголосували «ЗА» кожного кандидата одноголосно.

Також було зроблено кілька замін в складі районних виборчих комісій від ПП «Самопоміч». Але не обійшлось без суперечок. Конфлікт виник з приводу досвіду роботи і підстав для відмови замін членів комісії. Але голова комісії Гівель П.О. зауважив, що партія подала членів для заміни без порушень і комісія не має підстав для відмови в заміні.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org