Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Михайло Добкін у Кривому Розі: закрита зустріч і яйця у відповідь

Михайло Добкін у Кривому Розі: закрита зустріч і яйця у відповідь

Михайло Добкін у Кривому Розі: закрита зустріч і яйця у відповідь

Активісти Кривого Рогу закидали яйцями кандидата в Президенти України Михайла Добкіна та всіляко блокували виїзд його автокортежу від ПК ім. Артема. Лише через 1 годину після закінчення закритої зустрічі із місцевим осередком прихильників Партії регіонів і з третьої спроби йому вдалося вирватися з оточення мітингувальників.

О 18:00 в Палаці культури ім. Артема розпочалася анонсована на цьому тижні зустріч Михайла Добкіна, який є офіційним претендентом на найвищу в країні посаду від Партії регіонів. Ще до початку події до будівлі почали підвозити робітників місцевих заводів та промислових підприємств, які є складовою частиною корпорації Ріната Ахметова «СКМ». На подив для місцевих журналістів та небайдужих громадян, охочих поспілкуватися із кандидатом, подія мала виключно закритий характер.

У залі з кандидатом у Президенти та привезеними активістами ПР перебували лише кореспонденти місцевого муніципального ТБ-каналу «Рудана», діяльність якого здійснюється на кошти міської влади. Також тут був присутній колишній віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул та його батько Юрій Вілкул, що займає посаду міського голови Кривого Рогу. Цікаво, що останні 1,5 місяці Юрій Вілкул офіційно знаходиться на лікарняному. Однак це йому аніскільки не заважало їздити по різних заходах до Києва та до Львова.

По закінченню події всередині Палацу культури ім. Артема декілька сотень активістів та небайдужих містян більше як протягом години блокували вихід М. Добкіна, осіб, що його супроводжували, та охоронців із будівлі. Коли все-таки їм це вдалося, з натовпу їм під ноги почали кидати петарди, вибухові пакети та курячі яйця. Але без допомоги співробітників міліції самостійно вийти вони так і не змогли.

Зрештою, незважаючи на перешкоджання мітингувальників, Михайлу Добкіну все ж таки вдалося від’їхати на величезній швидкості із грубими порушеннями правил дорожнього руху на службовому позашляховику, який раніше був у власності місцевих співробітників спецпідрозділу «Беркут». На всі зауваження та апеляції з цього приводу до присутніх під стінами палацу культури робітників ДАІ належної реакції не було. В цей же час біля запасного входу яйцями та славнозвісною «зеленкою» були облиті 2 чорних джипи, на яких кандидат попередньо мав виїхати з будівлі.

Окрім кандидата у Президенти Добкіна та Вілкулів у залі палацу культури був присутній заступник Муніципальної гвардії Кривого Рогу Шмоткін, керівник УВС міста Гречух. Також у заході взяли участь всі керівники служб охорони гірничо-збагачувальних заводів, які, за словами місцевих активістів, під час лютневих подій були безпосередньо пов’язані з організацією і постачанням «тітушок» до Дніпропетровської облради та до Києва. Останні особливо ретельно слідкували за тим, аби до зали всередину не пройшли люди, в яких не було при собі спеціальних особистих запрошень.   

Загалом, проти приїзду Михайла Добкіна до Кривого Рогу протестувало від 200 до 300 місцевих активістів, велика кількість тримала державні прапори України. Також на заході були помічені декілька прапорів із символікою «Правого сектору».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org