Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » «Мобілізуємо Кривий Ріг» - не дамо їм рахувати на одинці"

«Мобілізуємо Кривий Ріг» - не дамо їм рахувати на одинці"

«Мобілізуємо Кривий Ріг» - не дамо їм рахувати на одинці

7 травня відбулася презентація ОПОРИ у м. Кривий Ріг щодо кампанії спостереження за виборами. Презентація відбулась у Культурно-громадському центрі ШELTER+ та зібрала близько семи десятків слухачів.

Опорою було показана навчальна презентація щодо важливості спостереження виборів та як звичайний громадянин може долучитись до процесу.

План презентації був такий:

  • ОПОРА та вибори президента 2014
  • Громадське спостереження
  • Ефективність спостереження за виборами
  • Чим може допомогти звичайний громадянин 

Також Дніпропетровська Громадянська мережа ОПОРА оголосила, що набирає незалежних та об'єктивних спостерігачів на волонтерських засадах для всіх небайдужих громадян міста Кривого Рогу.

Ми позапартійні та незаангажовані. Ми рівновіддалені від усіх кандидатів та партій. Наш досвід спостереження з 2007 року.

Наше завдання об’єднати зусилля небайдужих громадян. Ми готові працювати, щоб забезпечити чесність та відкритість майбутніх виборів без фальсифікацій та зловживань. Разом нам під силу зламати систему.

Щоб залучитись до спостереження за виборами - заповнюйте форму

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org