Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мочалін Олексій Олександрович

Мочалін Олексій Олександрович

Мочалін Олексій Олександрович

Одномандатний виборчий округ 36
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5475 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 24 жовтня 1967 року в місті Комсомольськ Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, пенсіонер, член Комуністичної партії України, проживає в місті Першотравенськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України 

в одномандатному виборчому окрузі № 36

Мочаліна Олексія Олександровича.

Двадцять років руйнування нашої країни нині діючим режимом довели Україну до прірви, з якої, якщо нічого кардинально не змінити, вороття не буде. А це – злиденне, на грані вимирання, жалюгідне животіння для мільйонів наших співвітчизників.

Вже зараз порядні вчені – соціологи, медики, політологи – б’ють на сполох  призиваючи владу рятувати народ. Адже за їх висновками через 15 – 20 років від населення України залишиться половина. Та влада їх не чує.

Промисловці, дивлячись як гине економічний потенціал, попереджують про те, що шлях так званих реформ веде до деградації не тільки окремих підприємств та цілих галузей, але й  промисловості в цілому.

В умовах які не можна назвати людськими, знаходиться більшість найнезахищеніших верств нашого народу – літніх людей та дітей. Країна втрачає своє минуле, держава нищить своє майбутнє.

Це бачать всі. Але не всі розуміють джерела цього лиха. Декотрі залякані репресивним та адміністративним апаратом режиму, інші зомбовані вірними слугами влади – продажними засобами масової інформації. А є й такі, що заробляють брудні гроші на людському горі .

Та на наше велике щастя, людей, які розуміють згубність процесів, що відбуваються з кожним днем стає все більше.

ЩО РОБИТИ ?

У ситуації, що склалася, тільки негайними, рішучими та науково обґрунтованими засобами ще можна зупинити наше  сповзання у безодню. На цей час в Україні є тільки одна політична сила, яка в змозі врятувати країну, та захистити людей.

Це – Комуністична партія України. Спільно з народом, іншими лівими партіями комуністи зроблять усе, щоб змінити ситуацію на краще і повернути в країну людські умови життя .

Комуністи їдуть до влади не заради влади, а заради своєї головної мети – служіння трудовому народу. Комуністи переможуть – виграє Україна!

Я ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ.

Якщо мене оберуть народним депутатом, я зобов’язуюсь на всіх рівнях відстоювати передбачені дійсним законодавством і Конституцією України права моїх виборців, віддаючи перевагу самим незахищеним та знедоленим.

Закони, над якими я буду працювати – розробляти і добиватись їх прийняття, повинні будуть захищати права абсолютної більшості громадян України, а не жменьки шахраїв.

Закони повинні бути зрозумілими пересічному громадянинові. Зробити законодавство саме таким – конче потрібне завдання. Я зобов’язуюсь наполегливо працювати над цим.

Я зобов’язуюсь доносити до своїх виборців правду про те, що діється у Верховній Раді та інших органах влади, роз’яснювати процеси, які там відбуваються.

А взагалі моя програма – це програма Комуністичної партії України, основна теза якої:

“ПОВЕРНЕМО КРАЇНУ НАРОДУ!”.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org