Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Момот Олександр Іванович

Момот Олександр Іванович

Момот Олександр Іванович

Одномандатний виборчий округ 27
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6462 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 червня 1956 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник Державного підприємства "Придніпровська залізниця", член Партії регіонів, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 27

Олександра Івановича Момота

Йдучи до Верховної Ради, я чітко розумію всю повноту відповідальності за Дніпропетровщину та Україну, яку беру на себе. Готовий докласти максимум зусиль для реалізації Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей!», курсу започаткованих реформ та Соціальних ініціатив, які змінять життя кожного і забезпечать добробут кожної родини.

1. Розвинена економіка – добробут громадян

Необхідно створювати умови для розвитку реального сектора економіки і подальшого зростання виробництва. Залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій в Україну – одна із запорук успішного розвитку економіки. Стабільність у країні і стійка законодавча база стануть найпереконливішим аргументом для інвесторів. Я знаю, у нашої країни є потенціал – працьовиті люди, ресурси, технології.

Наші люди вміють ПРАЦЮВАТИ. Необхідно зробити все для того, щоб вони почали гідно ЗАРОБЛЯТИ!

2. Підвищення якості життя

Кожна національно-культурна меншина матиме всі можливості для вільного використання рідної мови на території свого компактного проживання.

Наше життя – це те, що ми бачимо кожен день: дороги, вулиці, двори, будинки, під'їзди, вода, що ми п’ємо, повітря, яким дихаємо. У цій галузі є чимало проблем. Депутатський контроль за виконанням планових робіт по ремонту доріг, будинків, під'їздів, обрізці сухого гілля аварійних дерев тощо – найефективніший спосіб вирішення цієї проблеми.

Вулиці і двори, в яких ми живемо, мають бути безпечними для нас і наших дітей!

3. Медицина повинна бути сучасною та ефективною

Охорона здоров’я – одна з найбільш важливих сфер для нашого регіону і всієї країни, в якій потрібні нові підходи і нові рішення. Наприклад, система медичного страхування, яку ми впровадили на Придніпровській залізниці, дозволяє співробітникам залізниці отримувати необхідну кваліфіковану допомогу без додаткових витрат. У наших лікарнях встановлено новітнє обладнання, використовуються передові технології. Якщо система працює в рамках одного підприємства, то й працюватиме в масштабах усієї країни.

Ми повинні отримувати якісне медичне обслуговування!

4. Здорова екологія – здоров’я наших дітей

Ми живемо в прекрасному місті, на березі унікальної річки. Тому розробка та впровадження програм, що стимулюють підприємства до впровадження сучасних технологій, захистять природу нашого регіону від забруднення, врятують окрасу міста – річку Дніпро і дозволять нашим дітям дихати чистим повітрям.

Наші діти повинні дихати чистим повітрям і купатися у чистій річці!

5. Дніпропетровську – сучасний та екологічно чистий транспорт

Розвиток міського транспорту, в першу чергу екологічно чистого електротранспорту, – одне з ключових завдань у розвитку нашого мегаполісу. Місту потрібні нові тролейбуси і трамваї, сучасні та зручні для людей, у яких буде забезпечена доступна ціна на проїзд.

6. Кращі умови для розвитку дітей.

Сьогодні є чимало загроз, що нависли над підростаючим поколінням: алкоголізм, наркоманія, злочинність. Говорити вже пізно, треба діяти! Часто такі проблеми – це наслідок незайнятості. Допомога у розвитку центрів дозвілля для підлітків – одне з основних завдань. Необхідно відроджувати палаци культури, спортивні секції, позашкільні гуртки, організовувати актуальні для сучасних підлітків форми проведення дозвілля.

Ми повинні допомагати розвиватися і направляти наших дітей!

7. Стабільна зовнішня політика.

У рамках єдиної команди Партії регіонів буду домагатися збереження позаблокового статусу України як гарантії національної безпеки та розвивати стратегічний вектор зовнішньої політики – європейську інтеграцію України.

Українці матимуть європейський рівень життя та забезпечення.

Статус народного депутата – найвища відповідальність перед кожним конкретним виборцем, який віддав свій голос за кандидата.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org