Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Моренець Вадим Олександрович

Моренець Вадим Олександрович

Моренець Вадим Олександрович
Одномандатний виборчий округ 27
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18338 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 15 квiтня 1985 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Вейст менеджмент компані", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №27

МОРЕНЦЯ ВАДИМА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Я, Моренець Вадим Олександрович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я прагну повернути довіру Українського народу до влади і добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу, тому беру на себе наступні зобов`язання перед своїми виборцями-земляками:

Приведення у відповідність питань житлово-комунального господарства: перегляд тарифів та якості наданих послуг, модернізація очисних споруд, реконструкція водо- та тепломереж

Вирішення питань медичної галузі: надання якісного та безкоштовного медобслуговування

Увага до екологічних проблем регіону: встановлення жорстких  санкцій за забруднення навколишнього середовища, модернізація очисних споруд промислових підприємств, розвиток рекреаційних зон на березі Дніпра

Відновлення роботи безкоштовних позашкільних секцій для молоді

Впровадження студентського самоврядування незалежного від ректоратів та приведення у відповідність до європейських стандартів гуртожитків навчальних закладів 

Сприяння працевлаштуванню випускників ВУЗів

Розширення місцевого самоврядування

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org