Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мороз Олег Миколайович

Мороз Олег Миколайович

Мороз Олег Миколайович
Одномандатний виборчий округ 40
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19105 від 20.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 18 сiчня 1960 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, технічний директор, ТОВ "ЗТФ "МіКомп", безпартійний, проживає в селі Курилівка Петриківського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в депутати

Верховної Ради України по виборчому округу № 40

Мороза Олега Миколайовича

Новий парламент без «партії Регіонів», комуністів та тих, хто встигнув швидко «перефарбуватися»!

Я жодного разу не висував свою кандидатуру на вибори будь-якого рівня. Не входив до складу будь-якої партії. Але та ситуація, яка зараз панує у нашій державі, вимусила мене прийняти рішення йти у велику політику.

Я йду на вибори без підтримки жодної політичної сили та у разі перемоги увійду лише до депутатського блоку, що буде орієнтуватися на європейський курс та підтримку вступу України до НАТО.

На відміну від інших кандидатів яобіцяю своїм виборцям працювати безкоштовно, а заробітну платудепутата буду спрямовувати на підтримку родин, які втратили своїх близьких у зоні АТО.

В разі обраннядо парламентуя планую будувати роботу за наступними напрямками:

Децентралізація влади:

Перше та найголовніше – це проведення адміністративно-територіальної реформи та децентралізація влади. Регіони повинні самостійно вирішувати питання розподілу зароблених коштів.  Повинна бути розроблена чітка система розподілу коштів між бюджетами усіх рівнів. 70% зароблених коштів повинні залишатися на місцях!

Медицина:

Як прихильник європейського рівня життя, я вважаю, що ця галузь повинна бути платною, але водночас доступною для усіх громадян нашої держави. Зокрема люди пенсійного віку, які чесно відпрацювали на свою державу не один десяток років, повинні отримувати якісне та абсолютно безкоштовне медичне обслуговування.

Розвиток бізнесу:

Підприємець – це та людина, яка у прямому сенсі вращає земну кулю. Без представників цієї діяльності неможливий розвиток будь-якої держави. Повинна існувати чітка система взаємодії між підприємцем та державою, яка будується за принципом «єдиного вікна».

Розвиток аграрної політики:

Весь розвинутий світ вже давно йде шляхом індустріалізації аграрного виробництва. Завдяки використанню цього напрямку можливо отримання максимальних показників врожаю на тій чи іншій території. Інший напрямок, який повинен розвиватися на території нашої держави – це фермерське господарство, де втілюється індивідуальний підхід, а в результаті отримується екологічно безпечний та високоякісний продукт. Наша країна повинна стати світовим гравцем на ринку продовольства.

Податкова система:

У цій сфері нашій державі слід опанувати досвід провідних країн світу, які вже давно використовують вільні економічні зони. Податкова система повинна бути значно спрощена. Вже давно слід відмінитись від ПДВ та ввести безповоротний податок  на  продаж та ліквідувати багато інших «непрацюючих» податків.

Розвиток армії:

Перше та найголовніше – це вступ України до війського альянсу НАТО.Армія повинна складатися із професіоналів, які обираючи цей шлях, будуть отримувати від держави високу заробітну плату, гідне соціальне забезпечення та високу пенсію.

Європейська інтеграція:

Я однозначно є прихильником євроінтеграції. Іншого шляху розвитку нашої держави я просто не бачу.

Україна врешті решт повинна стати повноправним членом Європейського простору. І я готовий віддати свої сили, знання та досвід на служіння рідному регіону та втіленню ідей євроінтеграції у наше життя. Адже, лише від нас сьогодняшніх залежить яке майбутнє чекає на нашу країну та підростаюче покоління.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org