Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мороз Олександр Григорович

Мороз Олександр Григорович

Мороз Олександр Григорович
Одномандатний виборчий округ 24
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21959 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1307 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 11 липня 1954 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Дорогі виборці!

Пропоную Вам своє бачення першочергових дій у Верховній Раді України.

Соціальна політика – запорука розвитку суспільства!

Вважаю за необхідне звернути першочергову увагу на питання гідних заробітних плат та пенсій. Вкрай важливим є гарантоване працевлаштування молодих спеціалістів і створення нових робочих місць за рахунок перерозподілу бюджетних надходжень та  вдосконалення податкової політики.

Кричуще питання – справедлива оплата праці. Ціни постійно зростають, люди ледве можуть прогодувати себе. Пенсіонери сьогодні змушені не жити, а доживати. Усім, хто досягнув пенсійного віку і відпрацював повний стаж роботи, необхідно гарантувати гідний розмір пенсій, не нижчий за прожитковий мінімум.

Люди мають відчувати себе людьми!              

Належну увагу якості життя освітян та студентів!

Дніпропетровщина – один з освітніх центрів України. У той же час заробітна плата викладачів залишає бажати кращого. Студентська молодь гідна кращих умов життя: стипендії мають не лише індексуватися у незрозумілий спосіб, а постійно зростати, аби молоді науковці відчували турботу  та захист з боку держави й не виїжджали до інших країн у пошуках кращої долі. Ми виховуємо найкращих фахівців в Європі, але, на жаль сьогодні вони не можуть застосовувати свої знання, влаштуватися на роботу.

Сьогоднішня молодь – майбутнє країни!

Нам потрібна якісна медицина!

Держава має гарантувати надання безоплатної медичної допомоги усім, хто її потребує і контролювати якість надання медичної допомоги в лікувальних закладах усіх форм власності. Люди старшого віку не мають витрачати на здоров’я всі свої гроші. Також потрібен жорсткий та постійний контроль рівня цін та якості медичних препаратів, що розповсюджуються через мережі аптек.

Здоров’я людини – пріоритет країни!

Родина – основа розвитку держави!

Необхідно сприяти молодим сім’ям. Задля цього, зокрема, треба видавати державні кредити під мінімальні відсотки на придбання житла. До того ж погашати певну частку кредиту після народження дитини.

Демографічна ситуація в Україні катастрофічна – нас стає дедалі менше!

Надати Дніпропетровську статус міста зі складними екологічними умовами!

Наш регіон є промисловим. Шкідливі викиди підприємств вкрай негативно впливають на здоров’я наших дітей. Екологічна ситуація стає дедалі складнішою. Ми забезпечуємо вагомі відрахування до державного бюджету, але майже нічого від цього не отримуємо.

Нам потрібне чисте повітря! © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org