Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мороз Сергій Іванович

Мороз Сергій Іванович

Мороз Сергій Іванович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9362 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 16 квiтня 1961 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ПП "Сілор", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Програма кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24

Мороза Сергія Івановича

Дорогі співвітчизники!

 Вищою соціальною цінністю держави є людина, її права та свободи. Саме орієнтація на гармонійний розвиток особистості має стати запорукою добробуту та соціальних гарантій людей, становлення потужної економіки та могутньої незалежної держави. Держава для людини – ось той головний критерій, за яким оцінюється ефективність влади.
Моя передвиборча програма – це моє бачення  першочергових завдань, вирішення яких означатиме реальне зміцнення нашої держави й покращення добробуту українського народу.

Стратегічним завданням  Верховної Ради повинне стати створення у державі законодавчих умов для реального зростання добробуту населення на основі побудови в державі самодостатньої економіки, відродження національного товаровиробника та товаровиробництва на засадах державної протекції, стимулювання високотехнологічного виробництва із застосуванням наукомістких технологій.

Я виступаю за рівні умови розвитку всіх форм власності – державних підприємств, акціонерних товариств, орендних та приватних підприємств. Слід відновити справедливість стосовно тих промислових об‘єктів, котрі були незаконно привласнені. Вважаю, що усі об‘єкти, приватизація яких була здійснена з грубим порушенням чинного українського законодавства, мають бути в судовому порядку повернуті в державну власність та виставлені на відкриті аукціонні торги.
Більш послідовною та прозорою повинна бути робота влади по недопущенню тінізації економіки, котра нині поглинула більше половини валового внутрішнього продукту й стала прямою загрозою економічного суверенітету нашої держави.
Наші національні багатства мають слугувати не групці осіб, наближених до влади, а людям, котрі ці багатства створювали, та їхнім нащадкам. Враховуючи рівень корупції, не на часі підготовка до продажу землі – скарбу, що належить всім українцям.
Я виступаю за встановлення рівня оплати праці вчителів, лікарів, учених та інших працівників бюджетної сфери на рівні державних службовців відповідного рангу та категорії!
Один зі своїх пріоритетів я в вбачаю у створенні ефективної системи працевлаштування молоді, надання молодим сім‘ям безвідсоткових державних кредитів на будівництво або купівлю житла. В країні має бути створена ефективна система захисту ветеранів війни та праці, пенсія переважної більшості яких недостатня для гідного, повноцінного життя.
 Слідуюче завдання, що має бути виконане – це викорінення економічних, політичних та юридичних чинників, які сприяють корупції та свавіллю влади.

Тому своїми першочерговими завданнями вважаю:

1. Ліквідація усіх податкових навантажень на фонди заробітної плати підприємств. Доходи громадянина мають оподатковуватися лише один раз і сплачувати 10-відсотковий податок він має лише у тому разі, коли його щомісячні доходи перевищують 2,5 тисячі гривень. Я за те, аби  поетапно ліквідувати податок на додану вартість.
2. Прямі вибори регіональних керівників на усіх рівнях – громада, район, область. Забезпечення підзвітності структур виконавчої влади відповідним місцевим радам.
3. Реформувати судову систему, ввести механізм прямих виборів суддів населенням. Негайно впровадити ефективну систему антикорупційної експертизи законодавчих актів та розпоряджень органів державної влади.
Я виступатиму за порозуміння та консолідацію зусиль усіх гілок влади, ефективну взаємодію Президента, парламенту, уряду, центральної, регіональної влади та місцевого самоврядування. Я за внесення змін до регламенту Верховної ради, які розповсюдять правила Трудового Кодексу України і на народних обранців.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org