Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Москаленко Роман Анатолійович

Москаленко Роман Анатолійович

Москаленко Роман Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19758 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1154 від 25.09.2014
Відомості про кандидата народився 1 сiчня 1978 року в селі Пологи Пологівського району Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "АТОМБУДГРУП", безпартійний, проживає в смт Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України
по одномандатному виборчому округу № 29
Москаленко Романа Анатолійовича

Шановні співвітчизники!

Я, Москаленко Роман Анатолійович, йдучи на вибори до верховної ради України переслідую головну мету - побудову єдиної, цілісної, європейської держави - Україна.

Пропоную власну програму з якою буду брати участь на виборах до верховної ради України. Вважаю першочерговими завданнями вирішення наступних проблем:

- зняття депутатської недоторканності - забезпечення рівності перед законом всіх громадян України, оскільки ні один депутат не може мати імунітет від покарань за злочини ним скоєні;

- припинення фальсифікації голосування у Верховній Раді, забезпечення голосування у Верховній Раді тільки в присутності депутата;

- забезпечення підвищення ефективності виконання державними службовцями своїх посадових обов'язків;

- забезпечення скорочення витрат на утримання депутатів усіх рівнів;

- легалізація тіньової зайнятості та прихованих форм оплати праці;

- стабілізація курсу національної валюти по відношенню до іноземних валют;

- забезпечення проведення політики Євроінтеграції, з метою набуття членства в Європейському Союзі, включаючи зони вільної торгівлі і безвізового режиму для громадян України;

- легалізація бізнесу в Україні, шляхом зниження ПДВ, а також надання податкових канікул для малого бізнесу на 2 роки;

- забезпечення відродження українського села, шляхом створення умов для залучення інвестицій у розвиток сільської місцевості, будівництво доріг, медичних і освітніх установ;

- забезпечення політики створення робочих місць - підтримка власного виробника;

- забезпечення створення умов для реформування вугільної галузі.

Я йду в депутати, щоб забезпечити громадянам України гідне життя, у зв'язку з чим я буду ініціювати ряд законопроектів спрямованих на:

- збільшення розміру виплат державної допомоги при народженні першої, другої, третьої дитини;

- забезпечення кожній дитині - місця в дитячому дошкільному закладі;

- гарантувати випускникам вищих навчальних закладів, надання першого робочого місця;

- гарантувати кожному громадянину України доступність до якісної, сучасної освіти та медицини.

Час змінився, після подій, що відбувалися на Майдані наша країна стала іншою, люди втомилися від порожніх обіцянок депутатів і справедливо вимагають реальних змін. Українці подолали диктатуру Януковича, але зіткнулися з новою бідою - військовою агресією Російської Федерації проти України. У зв'язку з чим нам необхідно негайно посилити армію і захистити державу. Я пропоную наступне:

- гарантувати підвищення заробітної плати військовослужбовцям України;

- забезпечення житлом військовослужбовців за рахунок держави;

- збільшити обсяг виробництва і експорту української зброї, для нашої країни, це забезпечить нові робочі місця, додаткове фінансування оборонної галузі;

- забезпечити всім військовослужбовцям, які не зрадили присяги на вірність народу України в Донецькій, Луганській областях, а також в АРК, надання статусу учасника бойових дій.

- забезпечити надання державної допомоги сім'ям постраждалих та загиблих військовослужбовців в Донецькій, Луганській областях і АРК.

У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:

- Забезпечення відкритого для громадськості бюджету міста і земельних аукціонів, щоб викорінити корупцію;

- відновлення промисловості в місті Дніпропетровську і Дніпропетровській області;

- люстрація міських чиновників, викриття корупційних схем;

- співпраця з громадськими організаціями та мешканцями міста і області, залучення їх до контролю за діяльністю міської влади та обласної влади.

Головним обов'язком депутата Верховної Ради вважаю відстоювання на державному рівні інтересів своїх виборців, свого міста, своєї області. Я готовий до важкої праці - мета якого створення європейської держави - Україна, тому що я пишаюся своєю країною і радий, що в ній народився. І хочу щоб так міг сказати кожен.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org