Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Місцеві вибори 2016: Попередні результати спостереження

Місцеві вибори 2016: Попередні результати спостереження

Місцеві вибори 2016: Попередні результати спостереження

25 лютого 2016 року у м. Кривий Ріг ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА" провела прес конференцію на тему: "Місцеві вибори 2016: Попередні результати спостереження". 

Прес-реліз 

Місцеві вибори 2016: Попередні результати спостереження 

Старт виборчої кампанії в Кривому Розі ознаменувався цілим рядом зловживань, провокацій, зневір’ям виборців та апатією кандидатів.

Унікальною є ситуація, коли Верховна Рада України призначає позачергові вибори Криворізького міського голови. Потужна протестна кампанія тиску на Президента з вимогою підписати Закон України «Про позачергові вибори Криворізького міського голови» обертається пасивністю політичних сил і кандидатів-ініціаторів перевиборів мера.

На тлі зниження активності конкурентів, кампанія діючого міського голови набирає обертів. Використання адмінресурсу, незаконна агітація, ініціативи з роздачі безпрецедентної за обсягом соціальної допомоги доповнюються відстороненням від Партії «Опозиційний блок» Юрія Вілкула, та намірами діючого голови демократизувати роботу міської ради через взаємодію з громадськістю, налагодити відкритий доступ до бюджетних процесів.

Станом на 25 лютого, коли минула вже третина терміну для реєстрації, кандидатами зареєструвалися лише двоє самовисуванців, один з яких – діючий мер Кривого Рогу. 

ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців (ППГ). Мета ППГ – максимально швидко надати громадськості об’єктивні результати голосування, які базуються на даних протоколів всіх дільничних виборчих комісій міста.

Сергій Федько повідомив про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів». За результатами навчань буде проведено конкурсний відбір учасників з подальшою реєстрацією їх як офіційних спостерігачів.

ОПОРА оголосила збір інформації про порушення через гарячу лінію.

Номери для гарячої лінії: 099 426 31 18; 096 420 48 20

  • Сергій Федько, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області;
  • Артем Яблоновський, довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області.

До участі у заході запрошуються журналісти, представники громадськості.

За коментарями звертайтеся: Сергій Федько, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області

+380969204820© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org