Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Міщенко Віктор Іванович

Міщенко Віктор Іванович

Міщенко Віктор Іванович
Одномандатний виборчий округ 34
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18437 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 20 жовтня 1954 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Агроспецпереробка", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №34

Я, Міщенко Віктор Іванович, усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і політичною партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України VIIІ скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.

Моя діяльність – під контроль виборців !

Євроінтеграційна політика має бути ключовим аспектом зовнішньополітичної діяльності України, а для збереження відносин з сусідами ми повинні враховувати їх інтереси також.

Всі мої дії, як народного депутата будуть спрямовані на підняття рівня життя, шляхом створення додаткових робочих місць та прагненням до європейських стандартів.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

Простої процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів.

Розвитку середнього класу ( не менше 60 % від працездатного населення).

Зменшення кількості та розміру податків; податкового тиску на малий і середній бізнес.

Сприяння впровадженню реформ на селі: застосування енерго зберігаючих технологій при обробці земель; поєднання аграрного, промислового та фінансового секторів у ефективну господарську інфраструктуру; доступності кредитів; розвитку галузей рослинництва, тваринництва та їх кінцевої переробки

Пільгове державне кредитування села

Професійна контрактна армія, створення народного резерву ЗСУ

Робота з адміністраціями всіх рівнів щодо реальної підтримки учасників АТО

Мораторій на закриття дитячих садків і шкіл у сільській місцевості

Створення мережі соціальних магазинів для пенсіонерів та малозабезпечених верств населення в умовах замороження рівня пенсій та заробітних плат.

Створення мережі пільгових соціальних аптек при ФАПах. Жорсткий контроль над реалізацією лікарських препаратів і цінами на них

Заборона реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв, кримінальна відповідальність за пропаганду наркоманії.

Автобусні маршрути – кожному селу.

Виплата у повному обсязі коштів «Дітям війни», ветеранам війни у Афганістані та чорнобильцям. Виконання відповідних судових рішень.

Захист селянина – першочерговий пріоритет моєї програми. Я ініціюю масштабну реформу Управління сільського господарства, яка буде включати в себе створення при такому управлінні професійної сервісної служби, яка буде здійснювати професійне консультаційне, технічне, юридичне обслуговування громадян з метою захисту їх законних прав та інтересів.

Я готовий взяти на себе відповідальність за вирішення цих питань і спрямувати всі свої сили на поліпшення життя кожного громадянина.

Будуймо разом Батьківщину нашої мрії!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org