Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Міські активісти продовжують інформувати дніпропетровців про заходи енергозбереження у багатоповерхівках.

Міські активісти продовжують інформувати дніпропетровців про заходи енергозбереження у багатоповерхівках.

Міські активісти продовжують інформувати дніпропетровців про заходи енергозбереження у багатоповерхівках.

23 липня зусиллями Дніпропетровської міської громадської організації  «Позиція» для мешканців багатоповерхівок була проведена просвітницька кампанія «Кредитування  ОСББ для термомодернізації  будинку».

Про деталі кредитування на основі державної програми співфінансування розповів запрошений для доповіді представник Укргазбанку. Він  також ознайомив присутніх з умовами реалізації банківського проекту для споживачів «Тепла оселя».

Для інформаційної підтримки активісти «Позиції» запросили прийняти участь у заході координатора житлово-комунальних програм  Громадянської мережі ОПОРА Вадима Головченко. Він розповів про ресурсні засоби, завдяки яким громадяни зможуть отримати корисні дані в питаннях енергозбереження (http://zhytlo.in.ua/;   http://www.merp.org.ua/; http://se.dniprorada.gov.ua/). А також роздав інформаційні буклети «Бракує тепла?».

 Під час зустрічі експерт ОПОРИ порадив мешканцям багатоповерхівок як найшвидше активізуватись  для спільної роботи  в покращенні енергоефективності своїх будівель, адже літо минає, а з ним проходить і зручна пора для підготовки до холодного сезону.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org