Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Міська влада Дніпропетровська позивається до суду щодо розташування міської ТВК

Міська влада Дніпропетровська позивається до суду щодо розташування міської ТВК

Міська влада Дніпропетровська позивається до суду щодо розташування міської ТВК

Дніпропетровська міська рада звернулася з позовом до суду щодо зміни адреси розташування міської ТВК. Частина партій та діючих депутатів стурбовані зміною місця дислокації комісії.

Як раніше повідомляли спостерігачі ОПОРИ, ТВК Дніпропетровська за дивних обставин змінили адресу і перебазувалась до приміщення обласної ради (http://oporaua.org/oblast/article/8040-tajemnycha-peredyslokacija-dnipropetrovskoji-miskoji-vyborchoji-komisiji)

Міська рада, в приміщенні якої комісія мала проводити засідання, подала заяву до суду щодо незаконних дій ТВК.

11.09.2015 року о 16:00 відбувся перший розгляд справи. Під судовою будівлею зібрався натовп приблизно з пів сотні людей, охочих до перебігу справи.

В процесі судового засідання судді зверталися до позивача з наступними питаннями:

  • Які права позивача порушенні при змінні місця знаходження ТВК?
  • Які наслідки зміни приміщення місця розташування комісії?
  • Чи є міськрада суб’єктом виборчого процесу ?

Представники позивача наголосили, що відповідно до закону «Про місцеве самоврядування» міськрада повинна надавати приміщення  для місця розташування та роботи виборчим комісіям та допомагати в організації роботи забезпечуючи необхідним обладнанням. Під завершення засідання представники позивача подали усне клопотання до суду про залучення до справи третьої особи. Суд вирішив перенести розгляд цього питання на 12 вересня 09.30, надавши позивачеві час належним чином оформити документи.

Спостерігачі ОПОРИ і надалі інформуватимуть про перебіг справи.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org