Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Міський голова Кривого Рогу Ю. Вілкул агітує зі сцени та дарує подарунки вчителям

Міський голова Кривого Рогу Ю. Вілкул агітує зі сцени та дарує подарунки вчителям

Міський голова Кривого Рогу Ю. Вілкул агітує зі сцени та дарує подарунки вчителям

1 жовтня пройшов концерт з нагоди свята «День працівників освіти» на якому діючий голова міста, а також кандидат на другий термін Юрій Вілкул ("Опозиційний блок"), дарував подарунки вчителям і, користуючись нагодою, агітував за себе.

У міському театрі Кривого Рогу пройшло свято «День працівників освіти». Спостерігачеві ГМ «ОПОРА» вдалося поспілкуватись з деякими вчителями, які були присутні під час урочистостей. Один з працівників освіти з багаторічним стажем (який попросив залишитись невідомим), повідомив, що подібний захід пройшов вперше.

«За 20 років роботи, такого не пам’ятаю. Концерт просто фантастичний» – каже освітянин. «Сподобалось все! І виступи, і сцена, і лазерне шоу!»

Але його здивував той факт, що мер міста Юрій Вілкул в своїй промові хвалив більше себе аніж працівників освіти.

«…Вітаю вас зі святом!.. Ви маєте неоціненний досвід! Ви виховуєте наше майбутнє покоління! А я зроблю все, щоб свій досвід спрямувати у майбутнє» - намагався процитувати промову освітянин. На протязі всієї промови вимальовувалась чітка лінія агітаційного характеру. Все було важко запам’ятати, але гасло з білбордів Ю.Вилкула «Досвід, спрямований у майбутнє» чітко врізалось у пам’ять, зазначив працівник освіти.

А також Ю. Вілкул зі сцени повідомив, що вчора підписав наказ видати достроково заробітну плату працівникам освіти і завтра зарплати вже будуть зараховані на картки. В залі пролунали щирі овації і на цій ноті Ю. Вілкул, по черзі запрошував, для привітань, на сцену заслужених працівників освіти. Серед подарунків: троянда, щоденник, іменна грамота, 300 гривень. Для фотографії нам люб’язно все надав анонімний працівник освіти.

Нагадуємо, що 25.09.15 територіальна міська виборча комісія зареєструвала Вілкула Ю.Г. кандидатом на посаду Криворізького міського голови. Отримати коментарі у штабі Опозиційного блоку не вдалося, представник прес-служби посилаючись на зайнятість запропонувала написати на електронну адресу. ОПОРА звернулась у письмовій формі за роз’ясненнями і надалі інформуватиме про перебіг подій.

Згідно п. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: Кандидатам, які займають посади в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org