Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мудрий Олексій Олексійович

Мудрий Олексій Олексійович

Мудрий Олексій Олексійович
Одномандатний виборчий округ 37
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21615 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 2 серпня 1961 року в місті Апостолове Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Телерадіокомпанія "Атлант", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Апостолове Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

МУДРИЙ

Олексій Олексійович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 37

Я, Мудрий Олексій Олексійович, усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, моїми земляками - виборцями округу № 37, Президентом України, беру на себе зобов’язання щодо неухильного та повного виконання програми ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України. Власне для себе в програмі Петра Олексійовича Порошенка я вбачив такі засади для розвитку регіону, проголосував за нього, а в подальшому став членом команди Президента.

На позачергових виборах Президента переважна більшість українців вже зробила свій вибір - люди бажають жити в незалежній від пострадянського тягарю та олігархічних кланів розвиненій, суверенній, європейській Україні.

Я вірю в Україну, вірю в те, що ми будемо жити по-новому! А ще я незламно вірю, що наш регіон - від Криворіжжя до Апостолівщини, від Широкого до Софіївки має значний економічний потенціал, який спроможний дати нам власну потужну соціально-орієнтовану інфраструктуру.

Я, Мудрий Олексій, в разі обрання мене депутатом ВР, зобов’язуюсь:

Підтримати всі законодавчі ініціативи програми Блоку Петра Порошенка та подальші законопроекти Президента. Зобов’язуюсь не змінювати політичних вподобань (в будь-якому форматі) та не лобіювати інтереси олігархічних структур. Регулярно проводити зустрічі з виборцями в окрузі з метою звітування з проведеної мною роботою в Раді та вирішення нагальних потреб людей в межах своєї компетенції. В рамках однієї каденції депутата реалізувати всі пункти власної передвиборчої програми.

Програму Блока Петра Порошенка писали не політтехнологи. Цю програму писав Майдан і сьогоденні події в Україні. Перед собою ми поставили за мету жити вільно, жити безбідно, жити чесно, жити безпечно!

Для цього нам потрібно:

- Реалізувати мирний план Президента для завершення військових дій в Україні

- Стабілізувати економічну ситуацію

- Побудувати енергетичну незалежність

- Здійснити європейські реформи

- Провести децентралізацію влади та фінансів

- Створити боєздатну армію

- Повернути Крим

- В 2020 році вступити до Євросоюзу

Але теж буду чесним перед людьми: в першу чергу, хочу нове життя в своєму регіоні.

Під час своєї каденції буду працювати заради реалізації наступних завдань:

Субвенції на першочергові потреби.

Місцеві ради не мають змоги самотужки реалізувати масштабні проекти як то водогони, або газифікація. Вбачаю ввести пріоритети в Бюджетний Кодекс. Реалізуватися й першочергово фінансуватися подібні проекти повинні Кабінетом Міністрів на вимогу місцевих рад.

Пільгові коефіцієнти оподаткування на території дотаційних громад.

Знижені ставки оподаткування допоможе залучити бізнес. Таким чином збільшаться відрахування в бюджети даних громад та зніметься питання дотаційності. Плюс додаткові робочі місця - працюємо там де живемо!

Пільги та субсидії – грошима. Таким чином зекономимо газ та електроенергію.

Кредити на умовах моменту підписання.

Вирішення проблем валютних кредитів та односторонніх змін банками умов кредитних договорів.

Державне врегулювання граничних цінових надбавок на ліки.

Я впевнений, що в нас все вдасться!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org