Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Мудрий Олексій Євгенійович

Мудрий Олексій Євгенійович

Мудрий Олексій Євгенійович
дномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19447 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1154 від 25.09.2014
Відомості про кандидата народився 5 березня 1993 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому округу № 37

Дніпропетровської області

Готуючи свою передвиборну програму я спирався на дві історичні події, що докорінно змінили новітню історію України. По-перше, це Революція гідності - ми повинні ніколи не забути кров, пролиту нашими Героями на Майдані, та ті цінності, заради яких ця кров пролилася. Революція Гідності має перетворитися у революцію ефективності і першочергове значення в досягненні цієї мети має оновлення депутатського корпусу у Верховній Раді України.Іншою історичною зміною стало фактичне перебування України у стані війни з Росією – гинуть українці, частину нашої батьківщини окуповано ворогом.

Діяльність будь-якого депутата сьогодні має здійснюватись відштовхуючись саме від цих двох речей. Мій головний принцип, щоб влада - місцева чи центральна - була відповідальною перед громадянами та прозорою у своїх діях.

Встановлення миру

Перше завдання парламенту та моє зокрема – досягти миру на сході. Депутати мають відчувати свою відповідальність за перебіг воєнного протистояння. Мають підтримати усі необхідні закони покликані перетворити хитке перемир’я, на, хай із багатьма питаннями, – але тривалий мир. Цим самим ми збережемо життя тисяч чоловіків, які зараз захищають нашу державу, вониповернуться до своїх домівок.

Підвищення обороноздатності України та захист прав учасників АТО

Парламент має вжити заходів для реформування та переозброєння української армії відповідно до сучасних стандартів та сприяти відновленню системи державного оборонного замовлення. Також необхідно створити укріплений державний кордон. Парламент має розробити прозорі та однозначні закони щодо присвоєння статусу учасників бойових дій бійцям, які зараз воюють в зоні АТО.

Європейський вектор розвитку, боротьба з корупцією, децентралізація влади

Головні пріоритети реформ у державно-правовій сфері: наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування. Парламент має зосередити увагу на оновленні антикорупційного законодавства та запровадженні нових антикорупційних практик.

Розвиток малого та середнього бізнесу

Я виступаю за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки. Малий і середній бізнес мають стати в авангарді економічного розвитку країни.

Зараз, на наших очах, народжується зовсім нова Україна, і нам треба зробити все, щоб наші діти могли б нею пишатися.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org