Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » Муніципальна енергетична реформа в Україні

Муніципальна енергетична реформа в Україні

Основною метою проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (МЕР) є підвищення енергетичної безпеки України. 

Цілі Проекту:

  • Удосконалення енергетичної політики.
  • Розвиток енергоефективності.
  • Збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

Збільшена енергоефективність кінцевого споживання у комбінації зі збільшеним виробництвом чистої енергії у середніх та великих містах скоротять споживання традиційної енергії в Україні та знизять викиди парникових газів та витрати на енергоносії, а також імпорт енергоресурсів. 

Проект МЕР зробить свій вагомий внесок у розвиток енергетичних проектів USAID в Україні. Проект також підтримуватиме діяльність у сфері енергетики для досягнення загальних цілей та завдань енергетичного сектору України, в тому числі інтеграції з енергетичним законодавством ЄС. Крім того, важливим завданням проекту є значне скорочення викидів парникових газів, які є результатом неналежного використання енергетичних ресурсів на місцевому рівні.
Проект виконується американською компанією "Інтернешнл Рісорсіс Груп", її міжнародними та українськими партнерами.

Бюджет проекту складає 13.5 млн доларів США та розрахований на чотири роки.

Напрямки діяльності Проекту МЕР:

  • Удосконалення регуляторної та правової бази для енергоефективності та чистої енергії.
  • Сприяння енергетичному плануванню, інвестиціям у енергоощадні технології та застосування відновлюваних джерел енергії.
  • Розвиток потенціалу урядових та неурядових організацій щодо енергоефективності, відновлюваних джерел та зменшення викидів.
  • Підвищення потенціалу Уряду України для розробки та впровадження стратегій низьковуглецевого розвитку.

Міста-партнери Проекту МЕР: Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org