Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На агітаторів від «Батьківщини» здійснено напад

На агітаторів від «Батьківщини» здійснено напад

На агітаторів від «Батьківщини» здійснено напад

На двох агітаторів партії “Батьківщина” під час проведення акції “від дверей до дверей” було здійснено напад. Медична швидка надала допомогу, ведеться слідство.

Голова окружного штабу ВО «Батьківщина» Дяченко Валентина Трохимівна повідомила спостерігачу ОПОРИ, що на агітаторів, які працювали у виборчому окрузі №27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська), під час кампанії «від дверей до дверей» було здійснено напад.

Двоє дівчат-агітаторів подзвонили у двері однієї з квартир багатоповерхівки на вул. Гусенко, щоб надати виборцям агітматеріали для ознайомлення. Мешканці квартири – чоловік та жінка, здійснили напад на представників “Батьківщини”. Одну з дівчат били кулаками та ногами, а іншій дістався ляпас та вона швидко зорієнтувалась і визвала міліцію та швидку допомогу.

Карета швидкої допомоги транспортувала одну з агітаторок в лікарню для надання медичної допомоги Керівник штабу В. Дяченко пообіцяла в подальшому інформувати нас про хід слідства.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org