Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На дільниці 121068 спостерігачам відмовляли надавати протоколи до повернення голови комісії з ОВК.

На дільниці 121068 спостерігачам відмовляли надавати протоколи до повернення голови комісії з ОВК.

На дільниці 121068 спостерігачам відмовляли надавати протоколи до повернення голови комісії з ОВК.

Спостерігачі ГМ Опора, що знаходились на дільниці 121068, 29 виборчий округ,  не змогли скористатися своїм правом, наданим Законом України «Про вибори народних депутатів України» ст.91, п.10. А саме – невідкладно отримати копії протоколів про підрахунок голосів.

Керівний склад комісії заявив, що протоколи спостерігачам будуть надані лише після того, як голова комісії подзвоне з ОВК і повідомить, що протоколи прийняті. Після годинного очікування «дзвінка», довготерміновий спостерігач подзвонила секретарю комісії О.П. Шатохіній з проханням все ж таки видати спостерігачам від ОПОРИ підсумкові документи і не порушувати виборче законодавство України. Проте, секретар повідомила, що наказ її керівника, голови комісії, є важливішим за Закон України «Про вибори народних депутатів».

Лише після того, як представники Опори повідомили про приїзд з метою складання акту про порушення О.П.Шатоніною законодавства, спостерігачам були надані протоколи. Отримані протоколи були копійовані і пропечатані мокрою печаткою. Сама видача супроводжувалась негативними емоціями.

Фото цих протоколів нижче:


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org