Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На дільницях у Кривому Розі безлад з бюлетенями

На дільницях у Кривому Розі безлад з бюлетенями

На дільницях у Кривому Розі безлад з бюлетенями

У Кривому Розі на ДВК № 05026 виявилося, що 150 бюлетенів кожного типу (їх було 7 видів), тобто загалом 1050, – не мають підпису члена ДВК. Проте комісія одноголосно проголосувала за те, щоб вважати їх дійсними, повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. На місці був складений акт про порушення виборчого законодавства. Однак комісія ігнорує його та продовжує підрахунок голосів. Однак, згідно чинного законодавства, такі бюлетені – недійсні, повідомляють юристи ОПОРИ. 
 
Всього на дільниці проголосувало 700 чоловік. Згідно чинного закону, якщо за окремими типами бюлетенів кількість недійсних перевищує 10 % – це підстава визнати вибори на дільниці недійсними за цим видом голосування. 
 
Парадоксальна ситуація склалася і в онкодиспансері Кривого Рогу. Кількість виборців, які взяли участь у виборах кандидатів у депутати до Довгинцівської районної у місті Кривому Розі ради, Криворізької міської та Дніпропетровської обласної рад – однакова. Практично така ситуація неможлива, бо у виборах до райради мають право брати участь лише виборці району. Подібне співпадіння викликає підозри щодо об’єктивності голосування на цій дільниці.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org