Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині блогер «Українського вибору» агітує за «Заступ»

На Дніпропетровщині блогер «Українського вибору» агітує за «Заступ»

На Дніпропетровщині блогер «Українського вибору» агітує за «Заступ»

Фіктивні опитування без будь-яких параметрів і значна підтримка громадянами партії «Затсуп».

На сайті gorod.dp.ua був оприлюднений матеріал під назвою «ЗАСТУП» Ульянченко оказался крепче вил Ляшко" (http://gorod.dp.ua/news/95071). В матеріалі стверджується, що партія "Заступ" відбирає голоси в партій "Батьківщина" і "Радикальна партія Ляшка" та вже має 1,5% підтримки українців. Такі дані оприлюднила директор студії комунікацій PolitLab Світлана Кушнір.

У тексті, відсутні повні результати соцдослідження. У матеріалі не вказується кількість опитаних, час проведення опитування, метод вибірки, похибка, що є обов'язковими параметрами для будь-якого соцдослідження. Студія комунікацій PolitLab не має свого сайту і не відома на ринку соцдосліджень. А сама С.Кушнір веде блоґ на сайті організації "Українській вибір" пов'язаної з Віктором Медведчуком. Блоґ наповнений текстами з пропагандою "Українського вибору". Станом на 11:00 23 вересня сайт не працює (http://vybor.ua/authors/119.html). Рекламні матеріали на сайті gorod.dp.ua розміщуються без можливості залишати коментарі, як і у випадку зі згаданою новиною. За цими ознаками можна стверджувати про замовність матеріалу і фіктивність опитування.

Матеріали подібного змісту також розміщені на сайті самої партії "Заступ" (http://zastup.org.ua/za-partiyu-zastup-vzhe-gotovi-progolosuvaty-1-5-vybortsiv-sotsopytuvannya-studiyi-komunikatsiyi-politlab/), а також в інших регіональних та загальноукраїнських інтернет-ЗМІ (http://www.gazeta.lviv.ua/politic/2014/09/19/34571, http://gazeta.ua/articles/politics/_zastup-proti-vil-na-politichnomu-poli-rozgortayetsya-borotba-za-viborciv/581790). На жодному зі згаданих сайтів не вказано, що тексти розміщені на комерційній основі.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org