Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині «Демократичний альянс» закликає не голосувати за зрадників

На Дніпропетровщині «Демократичний альянс» закликає не голосувати за зрадників

На Дніпропетровщині «Демократичний альянс» закликає не голосувати за зрадників

«Демократичний альянс» закликає не допустити прибічників диктатури до Верховної Ради України і оприлюднює листівку з іменами та фото.

На Дніпропетровщині партія «Демократичний альянс» підготувала та розмістила на своїх сайтах агітаційну листівку з закликом не голосувати за кандидатів, які підтримали «закон про диктатуру» 16 січня 2014р (http://dem-alliance.org/news/regionali-znov-rvutsja-do-vladi-cherez-dnipropetrovsku-mazhoritarku.html). Прес-служба «Демократичного альянсу» стверджує, що листівка покликана інформувати населення та отримала широку популярність серед виборців.

«Демократичний альянс»  на нинішніх виборах йде разом з партією «Громадянська позиція» Анатолія Гриценко, але самостійно висуває кандидатів у мажоритарних округах. Так, в 26 окрузі Демальянс висунув свого кандидата - Олександра Редьку. На листівці, зокрема, згадується конкурент Редьки по округу - Іван Ступак.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org