Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині дві партії влаштували «передвиборчі» змагання у День фізкультурника

На Дніпропетровщині дві партії влаштували «передвиборчі» змагання у День фізкультурника

На Дніпропетровщині дві партії влаштували «передвиборчі» змагання у День фізкультурника

У Синельниковому, що на Дніпропетровщині, дві політичні сили, одночасно, влаштували футбольні турніри. Приурочені змагання були до Дня фізкультурника. Для обох партій, як для "Відродження" так і для "УКРОПУ", це були перші акції від дня офіційного старту передвиборчого процесу.

Один з турнірів носить назву Кубка міського голови і щороку організовується на стадіоні місцевої спортивної школи. Представники «Партії «Відродження» були присутні на турнірі як гості. Захід відвідав і сам мер м. Синельниково Дмитро Заржевський.

Блакитні повітряні кульки, прапорці і намети з надписом «Партія «Відродження» прикрашали загальноміське свято. А по завершенню спортивних змагань, представник від політичної сили вручив командам по футбольному м`ячу, і головне – диплом «Партії «Відродження».

Спостерігач ОПОРИ намагався зв`язатися з фігурантами даного заходу, але у приймальні мера повідомили, що зараз міський голова знаходиться у відпустці, а в місцевому осередку «Партії «Відродження» коментарі по телефону надавати відмовились.

Захід «Українського об’єднання патріотів «УКРОП» був присвячений загиблим воїнам АТО і проходив без участі у ньому посадовців. У спортивних змаганнях брали участь хлопці з тутешніх районів. Команда-переможець отримала кубок, а кожен її учасник футболку «УКРОПу» та конверт з грошима, за який мав розписатися. 

Керівник прес-служби обласної організації "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" повідомила, що фінансові заохочування все ж були, та це ніяк не підкуп виборців. 

Нагадуємо, що офіційно, реєстрація кандидатів почнеться з 21 вересня. І тільки після реєстрації кандидати набувають офіційного статусу суб’єктів виборчого процесу.

Згідно п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Згідно п. 2. Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: Кандидатам, які займають посади в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних... підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org