Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині кандидати масово порушили «Виборчу тишу»

На Дніпропетровщині кандидати масово порушили «Виборчу тишу»

На Дніпропетровщині кандидати масово порушили «Виборчу тишу»

24 травня у Дніпропетровській області порушено «Виборчу тишу». У містах області масово рясніють біл-борди  з агітаційними закликами.

У Кривому Розі на вулиці Димитрова та на пр.Мира не знято біл-борд з  Вілкулом А.Ю. та логотип Партії регіонів, яка висуває кандидата у Президенти Михайла Добкіна. До того ж травня було розклеєно листівки анонімного характеру, але з підтекстом і прямим натяком на конкретного кандидата, Петра Порошенка. Окрім цього у місті все ще рясніють біл-борди кандидата у Президенти Олега Тягнибока.

У Дніпропетровську досі розміщена чисельна агітація кандидата Петра Порошенка. Загальна кількість біл-бордів та сітілайтів лише на трьох вулицях (пр. Героїв, Запорізьке шосе та пр. Гагаріна) перевищує 50. Також у місті розміщена прихована агітація кандидата Валерія Коновалюка. На біл-борді написано «Благо.Дарую. Благодійна організація. ВАЛЕРІЙ КОНОВАЛЮК»

Відповідно до п. 17 ст. 64 Закону України про вибори Президента України, публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org