Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині створюється новий опозиційний громадський рух

На Дніпропетровщині створюється новий опозиційний громадський рух

26 травня в Дніпропетровську відбулася 1-а Січеславська конференція патріотичних сил. У конференції взяли участь представники громадських організацій Дніпропетровської області, члени партій. Обговорювались питання, що стосуються політичної ситуації в Україні і шляхи подолання кризи. Учасники конференції підтримали пропозицію щодо створення громадського руху, як необхідного кроку до проведення глибоких змін в країні.

Головним інструментом новоствореного руху «Єдине джерело влади» для поліпшення ситуації в країні є усунення Президента Януковича та його оточення від влади. Про це повідомляється у резолюції конференції.

Громадський рух створено на базі громадської організації «Спільна справа» та громадського руху «Лелека». Рух «Єдине джерело влади» не має політичних амбіцій на вибори 2012 року, але й не відкидає таку можливість на наступні. Про це представник руху Микола Осіпчук розповів у бесіді з представником Громадянської мережі ОПОРА.

Про основний ідеологічний принцип руху йдеться в одній з публікацій: «В Україні активно діють багато громадських організацій, рухів, неформальних груп. Багато українців ведуть свою «власну війну» з режимом. Однак, боротьба в такому форматі безсистемна, неефективна і не може привести до успіху. Без об'єднання зусиль і координації дій на основних напрямках – вона приречена на поразку».

Відео самої конференції доступне за посиланням http://youtu.be/WP5IkVSe6Vs© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org