Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На Дніпропетровщині в мери йтимуть як мінімум три Вілкули

На Дніпропетровщині в мери йтимуть як мінімум три Вілкули

На Дніпропетровщині в мери йтимуть як мінімум три Вілкули

В мери Дніпропетровська зареєструвався перший кандидат з прізвищем Вілкул. На Дніпропетровщині передбачається реєстрація ще трьох кандидатів з аналогічним прізвищем.

24 вересня Дніпропетровська міська виборча комісія зареєструвала першого кандидата на посаду міського голови, ним став Вілкул Євген Романович, 1994 року народження, зареєстрований в Харкові, проживає в гуртожитку Дніпропетровського національного університету.

Як відомо, про свій намір балотуватися на посаду мера заявили ще два Вілкули: Юрій Григорович – на посаду голови м. Кривого Рогу та Олександр Юрійович – на посаду голови м. Дніпропетровська. Сам О. Вілкул на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що у Дніпропетровську дві людини змінили імена на Олександр Вілкул і двійників реєструють для того, щоб заплутати людей.   

Також на посаду мера Дніпропетровська зареєстрували кандидата Вадима Шебанова, колишнього першого заступника міського голови.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org