Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На виборах мера Кривого Рогу не буде кандидата від Опозиційного блоку

На виборах мера Кривого Рогу не буде кандидата від Опозиційного блоку

На виборах мера Кривого Рогу не буде кандидата від Опозиційного блоку

В переліку 16 партій-учасників позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року, немає Політичної Партії «Опозиційний блок». Центральна виборча комісія оприлюднила відповідну постанову.

21 лютого 2016 р. ЦВК прийняла постанову №56 «Про перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року». В постанові йдеться, що партії, які вирішили брати участь у виборах, повинні не пізніше як за 35 днів до дня голосування подати пакет документів до ЦВК. 35-денний термін закінчився вчора 20 лютого 2016 року, а сьогодні – 21 лютого 2016 р. - Центральна виборча комісія (не пізніш як за 34 дні до дня голосування) оприлюднила перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у виборах, на своєму офіційному веб-сайті.

Серед 16 партій, які можуть висунути свого кандидата на посаду Криворізького міського голови, зазначено такі:

 • Аграрна партія України; 
 • ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";
 • Патріотична партія України;
 • Політична партія "Сила людей";
 • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ";
 • Політична партія "Зелені";
 • Політична партія "Національна Демократична партія України";
 • Політична партія "НАШ КРАЙ";
 • Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ";
 • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА";
 • Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР";
 • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОГРЕС";
 • Політична партія "Українська Галицька партія";
 • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП";
 • Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
 • Українська партія.

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року у м. Кривий Ріг кандидатом від Опозиційного блоку був Юрій Вілкул.

Слід зазначити, що наведені партії не є вичерпним переліком суб’єктів, які мають право формувати дільничні виборчі комісії, адже, згідно з пунктом 1 частини 1 статті 23 Закону України «Про місцеві вибори», право подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій мають, зокрема, місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеві вибори»: «1. Висування кандидатів на посаду міського голови місцевою організацією партії відбувається на підставі цього Закону, статуту політичної партії за рішенням вищого керівного органу партії про участь її місцевих організацій у позачергових виборах, прийнятим після початку виборчого процесу позачергових виборів. У разі прийняття політичною партією рішення про участь її місцевих організацій у виборах міських голів у такому рішенні також зазначаються найменування центрального керівного органу партії, який погоджуватиме рішення зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії, а також прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) керівників партії, уповноважених посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії. Копія рішення вищого керівного органу партії про участь її місцевих організацій у відповідних виборах, засвідчена підписом керівника та печаткою партії разом з копією статуту партії, засвідченою безоплатно центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, після оголошення про початок виборчого процесу, не пізніш як за 35 днів до дня голосування подається до Центральної виборчої комісії. Центральна виборча комісія не пізніш як за 34 дні до дня голосування оприлюднює перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у відповідних місцевих виборах, на своєму офіційному веб-сайті. 

У К Р А Ї Н А

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

21 лютого 2016 року № 56

Про перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року

За змістом частини першої статті 36 Закону України "Про місцеві вибори" (далі – Закон) висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови, старости місцевою організацією партії відбувається на підставі Закону, статуту політичної партії за рішенням вищого керівного органу партії про участь її місцевих організацій у відповідних чергових, позачергових, перших виборах, прийнятим після початку виборчого процесу відповідних чергових, позачергових, перших виборів.

При цьому в разі прийняття політичною партією рішення про участь її місцевих організацій у виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад, виборах міських голів у такому рішенні зазначаються:

найменування центрального керівного органу політичної партії, який погоджуватиме рішення зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії відповідно до пункту 4 частини першої статті 38 та пункту 4 частини першої статті 40 Закону;

прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) керівників політичної партії, уповноважених посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії відповідно до пункту 4 частини першої статті 38 та пункту 4 частини першої статті 40 Закону.

Копія рішення вищого керівного органу політичної партії про участь її місцевих організацій у відповідних виборах, засвідчена підписом керівника та печаткою партії, разом з копією статуту партії, засвідченою безоплатно центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, після оголошення про початок виборчого процесу, не пізніш як за 35 днів до дня голосування, подається до Центральної виборчої комісії.

Центральна виборча комісія не пізніш як за 34 дні до дня голосування оприлюднює перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у відповідних місцевих виборах, на своєму офіційному веб-сайті.

Форму переліку політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах, за якою на чергових, позачергових та перших місцевих виборах Центральна виборча комісія оприлюднює інформацію на своєму офіційному веб-сайті, затверджено постановою Комісії від 17 лютого 2016 року № 53.

Центральна виборча комісія зазначає, що на 27 березня 2016 року згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 899-VIII "Про позачергові вибори Криворізького міського голови" призначено позачергові вибори Криворізького міського голови. Також на вказану дату постановою Центральної виборчої комісії від 25 грудня 2015 року № 619 призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів. Крім того, Комісія 25 грудня 2015 року прийняла постанову № 621 "Про початок виборчого процесу перших виборів депутатів районних у місті Києві рад 27 березня 2016 року".

Також у Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій областях відповідними сільськими радами об?єднаних територіальних громад призначено перші вибори старост сіл на 27 березня 2016 року, а відповідними сільськими виборчими комісіями оголошено про початок виборчого процесу цих перших місцевих виборів.

Враховуючи ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 січня 2016 року в справі № 826/1013/16 та ухвалу вказаного суду від 5 лютого 2016 року в цій справі, Центральна виборча комісія зазначає, що в установлений Законом строк – не пізніш як за 35 днів до дня голосування на позачергових виборах Криворізького міського голови, а також перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, старост сіл 27 березня 2016 року, тобто до 20 лютого 2016 року включно, до Комісії надійшли документи щодо участі у відповідних місцевих виборах від 27 політичних партій.

При цьому 26 політичними партіями подано до Центральної виборчої комісії копії рішень вищих керівних органів разом із засвідченими копіями статутів партій щодо участі їхніх місцевих організацій у позачергових виборах Криворізького міського голови, перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, старост сіл 27 березня 2016 року, які відповідають вимогам, установленим частиною першою статті 36 Закону.

Водночас, як вбачається з копії Рішення Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" від 19 лютого 2016 року "Про участь місцевих організацій Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року", у такому рішенні замість прізвища, власного імені (усіх власних імен) та по батькові (за наявності) керівників цієї політичної партії, уповноважених посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії відповідно до пункту 4 частини першої статті 38 та пункту 4 частини першої статті 40 Закону, зазначено прізвище, власне ім?я та по батькові керівника Київської міської організації Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР", тобто керівника місцевої організації, а не одного з керівників цієї партії.

Згідно з пунктом 7.1 копії Статуту Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР", поданої нею до Центральної виборчої комісії, Київська міська організація цієї партії діє на правах обласної організації партії. Також відповідно до пункту 7.10 указаної копії Статуту голова відповідної партійної організації здійснює керівництво діяльністю такої організації та її проводу, а отже, не є керівником цієї політичної партії.

З метою виконання припису, передбаченого останнім абзацом частини першої статті 36 Закону, Центральна виборча комісія вважає за необхідне включити відомості про 27 політичних партій до переліку політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року, та оприлюднити його на офіційному веб-сайті Комісії.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 8 частини першої статті 24, частини першої статті 36 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Оприлюднити перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року (додається), на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

2. Цю постанову надіслати Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій обласним державним адміністраціям для доведення до відома територіальних виборчих комісій, які забезпечують організацію підготовки і проведення перших та позачергових місцевих виборів 27 березня 2016 року, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

 

Додаток

до постанови Центральної виборчої комісії

від 21 лютого 2016 року № 56

 

ПЕРЕЛІК
політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій
у місцевих виборах 27 березня 2016 року

 

 


з/п

Найменування
політичної партії

Найменування
вищого керівного органу політичної партії, який прийняв рішення про участь місцевих організацій партії у місцевих виборах

Дата, номер та назва рішення вищого керівного органу політичної партії про участь місцевих організацій партії у місцевих виборах

Найменування центрального керівного органу політичної партії, який погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) керівників політичної партії, уповноважених посвідчувати своїми підписами рішення зборів (конференцій) місцевих організацій партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів від місцевих організацій політичної партії

Вид
(чергові/позачергові/

перші), назва місцевих виборів,
у яких згідно з рішенням політичної партії  беруть участь її місцеві організації

Примітка

1

Аграрна партія України

II (позачерговий) З’їзд Аграрної партії України

Рішення VІII-го (позачергового) З’їзду Аграрної партії України від 12.02.2016 р. № 9 "Про участь місцевих організацій Аграрної партії України у місцевих виборах,
що відбудуться
27 березня 2016 року"

Президія Аграрної партії України

СКОЦИК

Віталій Євстафійович

МАРЧУК

Денис Володимирович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на
27 березня 2016 року

 

2

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

ХІІ позачерговий З’їзд ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (четвертий етап)

Рішення ХІІ позачергового З’їзду ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (четвертий етап) від 12.02.2016 р.
№ 1-ПД "Про участь місцевих організацій ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Президія Центральної ради ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

КЛИЧКО

Віталій Володимирович

САВРАСОВ

Максим Віталійович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

3

Партія "Відродження"

VІ позачерговий З’їзд Партії "Відродження" (другий етап)

Рішення 2-го етапу
VІ позачергового З’їзду Партії "Відродження" від 08.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Партії "Відродження" у перших виборах депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів
27 березня 2016 року"

Політична Рада Партії "Відродження"

БОНДАР

Віктор Васильович

ХОМУТИННІК

Віталій Юрійович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на
27 березня 2016 року

 

4

Партія ветеранів Афганістану

ХІІ З’їзд Партії ветеранів Афганістану
(ІІ етап)

Рішення ІІ етапу
ХІІ З’їзду Партії
ветеранів Афганістану
від 15.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Партії ветеранів Афганістану у перших місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політвиконком Партії ветеранів Афганістану

ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ

Сергій Васильович

Перші місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

5

Патріотична партія України

Позачерговий З’їзд Патріотичної партії України

Рішення позачергового З’їзду Патріотичної партії України від 12.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Патріотичної партії України у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Центральна Рада Патріотичної партії України

ГАБЕР

Микола Олександрович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

6

Політична партія

"Нова держава"

Шоста позачергова конференція Політичної партії "Нова держава"

Рішення Шостої позачергової конференції Політичної партії "Нова держава" від 08.02.2016 р. "Про участь у перших виборах депутатів районних рад міста Києва, а також у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів,
що відбудуться
27 березня 2016 року"

Рада Політичної партії "Нова держава"

ГЕРАСИМЕНКО

Євген Станіславович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних
громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на
27 березня
2016 року

 

7

Політична партія

"Сила людей"

Позачерговий З’їзд політичної партії "Сила людей"

Рішення позачергового З’їзду політичної партії "Сила людей" від 07.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної Партії "Сила людей" у місцевих виборах,
що відбудуться
27 березня 2016 року з виборів міського голови міста Кривий Ріг"

Політична Рада політичної партії "Сила людей"

СОЛОНТАЙ

Олександр Гейзович

ТРЮХАН

Вадим Валерійович

АДАМОВСЬКИЙ

Юрій Олексійович

ЯРЕМЕНКО Богдан

БОВА Юрій

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

8

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"

Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"

Рішення Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" від 10.02.2016 р. "Про участь Вовчанської районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" у перших виборах депутатів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області та Старосалтівського селищного голови, що відбудуться
27 березня 2016 року"

 

 

Перші вибори депутатів Старосалтівсь-кої селищної ради Вовчанського району Харківської області та Старосалтівсь-кого селищного голови, призначені на
27 березня 2016 року

 

9

Політична партія "ГРОМАДА І ЗАКОН"

І З’їзд Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" (2 етап)

Рішення І З’їзду
(2 етап) Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" від 07.02.2016 р. "Про участь політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична Рада Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН"

ІЛЬНИЦЬКИЙ

Михайло Степанович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на
27 березня 2016 року

 

10

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Рішення З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" від 18.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" у перших виборах депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів,

Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

ДОБРОДОМОВ

Дмитро Євгенович

Перші вибори депутатів сільсь-ких, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на
27 березня
2016 року

 

 

 

 

що відбудуться
27 березня 2016 року", "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" у позачергових виборах Криворізького міського голови, що відбудуться
27 березня 2016 року"

 

 

 

 

11

Політична партія "Зелені"

9-й З’їзд Політичної партії "Зелені"

Рішення 9-го З’їзду Політичної партії "Зелені" від 13.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Зелені" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Правління Політичної партії "Зелені"

ПРОГНІМАК

Олександр Володимирович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

12

Політична партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ"

З’їзд Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ"

Рішення З’їзду Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" від 18.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Правління Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ"

ЖЕЛЕЗНЯК

Максим Сергійович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на
27 березня 2016 року

 

13

Політична партія "Національна Демократична партія України"

ІV позачерговий З’їзд Політичної партії "Національна Демократична партія України"
(ІІ етап)

Рішення ІІ-го етапу
ІV позачергового З’їзду Політичної партії "Національна Демократична партія України" від 17.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Національна Демократична партія України" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Вища рада Політичної партії "Національна Демократична партія України"

ПАНЬКОВ

Олександр Васильович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

14

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Позачерговий З’їзд політичної партії "НАШ КРАЙ"

Рішення Позачергового З’їзду політичної партії "НАШ КРАЙ" від 17.02.2016 р.
"Про участь у місцевих виборах
що відбудуться
27 березня 2016 року"

Центральний виконавчий комітет політичної партії "НАШ КРАЙ"

МАЗУРЧАК

Олександр Володимирович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

15

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

7-й З’їзд Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Рішення 7-го З’їзду Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" від 13.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" у місцевих виборах,
 що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична Рада Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

САДОВИЙ

Андрій Іванович

ЛАВРИК

Олег Васильович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на
27 березня 2016 року

 

16

Політична Партія "Опозиційний блок"

Політрада Політичної Партії "Опозиційний блок"

Рішення Політради Політичної Партії "Опозиційний блок" від 19.02.2016 р. № 1 "Про участь організацій Політичної Партії "Опозиційний блок" у перших місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політрада Політичної Партії "Опозиційний блок"

ХАРЧУК

Світлана Андріївна

Перші вибори депутатів Новоукраїнсь-кої міської ради Новоукраїнсь-кого району Кіровоградської області та Новоукраїнсь-кого міського голови,

перші вибори депутатів Радивилівської міської

ради Радивилівсько-го району Рівненської області та Радивилівсько-го міського голови,

перші вибори депутатів Мирівської сільської ради Томаківського району Дніпропетров-ської області та Мирівського сільського голови, призначені на
27 березня 2016 року

 

 

 

17

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

ІІ позачерговий З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

Рішення ІІ позачергового З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" від 15.02.2016 р. № 3 "Про участь регіональних партійних організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів та позачергових виборах Криворізького міського голови, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

КАПЛІН

Сергій Миколайович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на
27 березня 2016 року

 

18

Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"

Центральний Провід Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР"

Рішення Центрального Проводу Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" від
19.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Центральний Провід Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР"

 

Усі місцеві вибори, призначені на

27 березня 2016 року

На порушення частини першої
статті 36 Закону України "Про місцеві вибори" у рішенні не визначено та не заначено прізвищ, власних імен (усіх власних імен) та по батькові (за наявності) керівників партії, уповноваже-них посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії

19

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОГРЕС"

Вища Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС"

Рішення Вищої
Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС"
від 19.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня  2016 року"

Вища Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС"

КАПЛУНОВ

Денис Вікторович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня
2016 року

 

20

Політична партія "Українська Галицька партія"

IV (четвертий) З’їзд політичної партії "Українська Галицька партія"

Рішення IV (четвертого) З’їзду політичної партії "Українська
Галицька партія" від 14.02.2016 р.
№ 14/02 "Про участь місцевих організацій політичної партії "Українська Галицька партія" у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична рада політичної партії "Українська Галицька партія"

МЕЛЬНИК

Ігор Володимирович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня
2016 року

 

21

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

VІІ З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Рішення VІІ З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" від 19.02.2016 р.
№ 2-VІІ/16 "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" у перших та позачергових місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

БОРИСЕНКО

Денис Валерійович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня
2016 року

 

22

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

ХІІІ з’їзд політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Рішення ХІІІ з’їзду політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" від 12.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщи-на" у позачергових та перших місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року"

Президія Політичної ради політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

ТИМОШЕНКО

Юлія Володимирівна

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня
2016 року

 

23

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

ХХХІІІ З’їзд політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Рішення ХХХІІІ З’їзду політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" від 16.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій у перших виборах депутатів районних у містах рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, старост "27" березня та "03" квітня 2016 року"

Політвиконком Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

ТЯГНИБОК

Олег Ярославович

МОХНИК

Андрій Володимирович

ЯНКІВ

Ігор Тарасович

Перші місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

24

Політична партія Конгрес Українських Націоналістів

Головний Провід політичної партії Конгрес Українських Націоналістів

Рішення Головного Проводу політичної партії Конгрес Українських Націоналістів від 18.02.2016 р. № 1/1 "Про участь місцевих організацій політичної партії Конгрес Українських Націоналіс-тів у перших виборах
27 березня 2016 року"

Головний Провід, Президія Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів

БРАЦЮНЬ

Степан Іванович

Перші місцеві вибори, призначені на
27 березня  2016 року

 

25

Радикальна партія Олега Ляшка

ХІ З’їзд Радикальної партії Олега Ляшка

Рішення ХІ З’їзду Радикальної партії Олега Ляшка від 15.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Радикальної партії Олега Ляшка у перших виборах місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична рада Радикальної партії Олега Ляшка

ЛЯШКО

Олег Валерійович

ЛІНЬКО

Дмитро Володимирович

ЛОЗОВОЙ

Андрій Сергійович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних,
міських голів, призначені на
27 березня 2016 року

 

26

Українська партія

VI Позачерговий З’їзд Української партії (ІІІ етап)

Рішення ІІІ-го етапу VI-го Позачергового З’їзду Української партії  від 07.02.2016 р. № 1 "Про участь місцевих організацій Української партії у місцевих виборах, що відбудуться
27 березня 2016 року"

Політична Рада Української партії

ОЛІЙНИК

Олег Леонідович

Усі місцеві вибори, призначені на
27 березня 2016 року

 

27

Українська партія "Єдність"

Позачерговий З’їзд Української партії "Єдність"

Рішення Позачергового З’їзду Української партії "Єдність" від 12.02.2016 р. № 1 "Про участь її місцевих організацій у перших виборів депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів
27 березня 2016 року"

Центральна Рада Української партії "Єдність"

ОМЕЛЬЧЕНКО

Олександр Олександрович

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних,
міських голів, призначені на
27 березня 2016 року

 

 

 

 

Секретар засідання

Центральної виборчої комісії                                                                                                                        Т. АСТАХОВА

Додатокдо постанови Центральної виборчої комісіївід 21 лютого 2016 року № 56
ПЕРЕЛІК політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року

№з/п Найменуванняполітичної партії Найменуваннявищого керівного органу політичної партії, який прийняв рішення про участь місцевих організацій партії у місцевих виборах Дата, номер та назва рішення вищого керівного органу політичної партії про участь місцевих організацій партії у місцевих виборах Найменування центрального керівного органу політичної партії, який погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) керівників політичної партії, уповноважених посвідчувати своїми підписами рішення зборів (конференцій) місцевих організацій партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів від місцевих організацій політичної партії Вид(чергові/позачергові/перші), назва місцевих виборів, у яких згідно з рішенням політичної партії  беруть участь її місцеві організації Примітка1 Аграрна партія України VІII (позачерговий) З’їзд Аграрної партії України Рішення VІII-го (позачергового) З’їзду Аграрної партії України від 12.02.2016 р. № 9 "Про участь місцевих організацій Аграрної партії України у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Президія Аграрної партії України СКОЦИК Віталій ЄвстафійовичМАРЧУКДенис Володимирович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на 27 березня 2016 року 2 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" ХІІ позачерговий З’їзд ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (четвертий етап) Рішення ХІІ позачергового З’їзду ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (четвертий етап) від 12.02.2016 р. № 1-ПД "Про участь місцевих організацій ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Президія Центральної ради ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" КЛИЧКОВіталій ВолодимировичСАВРАСОВМаксим Віталійович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 3 Партія "Відродження" VІ позачерговий З’їзд Партії "Відродження" (другий етап) Рішення 2-го етапу VІ позачергового З’їзду Партії "Відродження" від 08.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Партії "Відродження" у перших виборах депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року" Політична Рада Партії "Відродження" БОНДАР Віктор ВасильовичХОМУТИННІК Віталій Юрійович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року 4 Партія ветеранів Афганістану ХІІ З’їзд Партії ветеранів Афганістану(ІІ етап) Рішення ІІ етапуХІІ З’їзду Партіїветеранів Афганістанувід 15.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Партії ветеранів Афганістану у перших місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політвиконком Партії ветеранів Афганістану ЧЕРВОНОПИСЬКИЙСергій Васильович Перші місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 5 Патріотична партія України Позачерговий З’їзд Патріотичної партії України Рішення позачергового З’їзду Патріотичної партії України від 12.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Патріотичної партії України у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Центральна Рада Патріотичної партії України ГАБЕР Микола Олександрович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 6 Політична партія"Нова держава" Шоста позачергова конференція Політичної партії "Нова держава" Рішення Шостої позачергової конференції Політичної партії "Нова держава" від 08.02.2016 р. "Про участь у перших виборах депутатів районних рад міста Києва, а також у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 27 березня 2016 року" Рада Політичної партії "Нова держава" ГЕРАСИМЕНКОЄвген Станіславович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року 7 Політична партія "Сила людей" Позачерговий З’їзд політичної партії "Сила людей" Рішення позачергового З’їзду політичної партії "Сила людей" від 07.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної Партії "Сила людей" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року з виборів міського голови міста Кривий Ріг" Політична Рада політичної партії "Сила людей" СОЛОНТАЙ Олександр ГейзовичТРЮХАН Вадим ВалерійовичАДАМОВСЬКИЙ Юрій ОлексійовичЯРЕМЕНКО БогданБОВА Юрій Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 8 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" Рішення Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" від 10.02.2016 р. "Про участь Вовчанської районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" у перших виборах депутатів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області та Старосалтівського селищного голови, що відбудуться 27 березня 2016 року" Перші вибори депутатів Старосалтівсь-кої селищної ради Вовчанського району Харківської області та Старосалтівсь-кого селищного голови, призначені на 27 березня 2016 року 9 Політична партія "ГРОМАДА І ЗАКОН" І З’їзд Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" (2 етап) Рішення І З’їзду (2 етап) Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" від 07.02.2016 р. "Про участь політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична Рада Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" ІЛЬНИЦЬКИЙ Михайло Степанович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року 10 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Рішення З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" від 18.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" у перших виборах депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович Перші вибори депутатів сільсь-ких, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на 27 березня 2016 року що відбудуться 27 березня 2016 року", "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" у позачергових виборах Криворізького міського голови, що відбудуться27 березня 2016 року" 11 Політична партія "Зелені" 9-й З’їзд Політичної партії "Зелені" Рішення 9-го З’їзду Політичної партії "Зелені" від 13.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Зелені" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Правління Політичної партії "Зелені" ПРОГНІМАК Олександр Володимирович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 12 Політична партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" З’їзд Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Рішення З’їзду Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" від 18.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Правління Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" ЖЕЛЕЗНЯК Максим Сергійович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року 13 Політична партія "Національна Демократична партія України" ІV позачерговий З’їзд Політичної партії "Національна Демократична партія України" (ІІ етап) Рішення ІІ-го етапу ІV позачергового З’їзду Політичної партії "Національна Демократична партія України" від 17.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Національна Демократична партія України" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Вища рада Політичної партії "Національна Демократична партія України" ПАНЬКОВ Олександр Васильович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 14 Політична партія "НАШ КРАЙ" Позачерговий З’їзд політичної партії "НАШ КРАЙ" Рішення Позачергового З’їзду політичної партії "НАШ КРАЙ" від 17.02.2016 р. "Про участь у місцевих виборах що відбудуться 27 березня 2016 року" Центральний виконавчий комітет політичної партії "НАШ КРАЙ" МАЗУРЧАК Олександр Володимирович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 15 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" 7-й З’їзд Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" Рішення 7-го З’їзду Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" від 13.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична Рада Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" САДОВИЙ Андрій ІвановичЛАВРИК Олег Васильович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на 27 березня 2016 року 16 Політична Партія "Опозиційний блок" Політрада Політичної Партії "Опозиційний блок" Рішення Політради Політичної Партії "Опозиційний блок" від 19.02.2016 р. № 1 "Про участь організацій Політичної Партії "Опозиційний блок" у перших місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політрада Політичної Партії "Опозиційний блок" ХАРЧУК Світлана Андріївна Перші вибори депутатів Новоукраїнсь-кої міської ради Новоукраїнсь-кого району Кіровоградської області та Новоукраїнсь-кого міського голови, перші вибори депутатів Радивилівської міськоїради Радивилівсько-го району Рівненської області та Радивилівсько-го міського голови, перші вибори депутатів Мирівської сільської ради Томаківського району Дніпропетров-ської області та Мирівського сільського голови, призначені на 27 березня 2016 року
17 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" ІІ позачерговий З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Рішення ІІ позачергового З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" від 15.02.2016 р. № 3 "Про участь регіональних партійних організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів та позачергових виборах Криворізького міського голови, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" КАПЛІН Сергій Миколайович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, позачергові вибори Криворізького міського голови, призначені на 27 березня 2016 року 18 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР" Центральний Провід Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" Рішення Центрального Проводу Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" від 19.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Центральний Провід Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР" Усі місцеві вибори, призначені на 
27 березня 2016 року На порушення частини першої статті 36 Закону України "Про місцеві вибори" у рішенні не визначено та не заначено прізвищ, власних імен (усіх власних імен) та по батькові (за наявності) керівників партії, уповноваже-них посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференції) місцевої організації партії про висування кандидатів у депутати, кандидата на посаду міського голови від місцевої організації партії19 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОГРЕС" Вища Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС" Рішення Вищої Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС"від 19.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня  2016 року" Вища Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОГРЕС" КАПЛУНОВ Денис Вікторович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 20 Політична партія "Українська Галицька партія" IV (четвертий) З’їзд політичної партії "Українська Галицька партія" Рішення IV (четвертого) З’їзду політичної партії "Українська Галицька партія" від 14.02.2016 р.№ 14/02 "Про участь місцевих організацій політичної партії "Українська Галицька партія" у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична рада політичної партії "Українська Галицька партія" МЕЛЬНИК Ігор Володимирович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 21 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" VІІ З’їзд ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" Рішення VІІ З’їзду ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" від 19.02.2016 р. № 2-VІІ/16 "Про участь місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" у перших та позачергових місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична Рада ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" БОРИСЕНКОДенис Валерійович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 22 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" ХІІІ з’їзд політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Рішення ХІІІ з’їзду політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" від 12.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщи-на" у позачергових та перших місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Президія Політичної ради політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" ТИМОШЕНКОЮлія Володимирівна Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 23 Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" ХХХІІІ З’їзд політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Рішення ХХХІІІ З’їзду політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" від 16.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій у перших виборах депутатів районних у містах рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, старост "27" березня та "03" квітня 2016 року" Політвиконком Всеукраїнського об’єднання "Свобода" ТЯГНИБОК Олег Ярославович МОХНИК Андрій ВолодимировичЯНКІВ Ігор Тарасович Перші місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 24 Політична партія Конгрес Українських Націоналістів Головний Провід політичної партії Конгрес Українських Націоналістів Рішення Головного Проводу політичної партії Конгрес Українських Націоналістів від 18.02.2016 р. № 1/1 "Про участь місцевих організацій політичної партії Конгрес Українських Націоналіс-тів у перших виборах 27 березня 2016 року" Головний Провід, Президія Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів БРАЦЮНЬ Степан Іванович Перші місцеві вибори, призначені на 27 березня  2016 року 25 Радикальна партія Олега Ляшка ХІ З’їзд Радикальної партії Олега Ляшка Рішення ХІ З’їзду Радикальної партії Олега Ляшка від 15.02.2016 р. "Про участь місцевих організацій Радикальної партії Олега Ляшка у перших виборах місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична рада Радикальної партії Олега Ляшка ЛЯШКО Олег ВалерійовичЛІНЬКО Дмитро ВолодимировичЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року 26 Українська партія VI Позачерговий З’їзд Української партії (ІІІ етап) Рішення ІІІ-го етапу VI-го Позачергового З’їзду Української партії  від 07.02.2016 р. № 1 "Про участь місцевих організацій Української партії у місцевих виборах, що відбудуться 27 березня 2016 року" Політична Рада Української партії ОЛІЙНИКОлег Леонідович Усі місцеві вибори, призначені на 27 березня 2016 року 27 Українська партія "Єдність" Позачерговий З’їзд Української партії "Єдність" Рішення Позачергового З’їзду Української партії "Єдність" від 12.02.2016 р. № 1 "Про участь її місцевих організацій у перших виборів депутатів районних у місті Києві рад, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року" Центральна Рада Української партії "Єдність" ОМЕЛЬЧЕНКО Олександр Олександрович Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, призначені на 27 березня 2016 року


Секретар засіданняЦентральної виборчої комісії Т. АСТАХОВА© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org