Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На виборчій дільниці Василькова під столом виявлено 73 невикористаних бюлетенів

На виборчій дільниці Василькова під столом виявлено 73 невикористаних бюлетенів

На виборчій дільниці Василькова під столом виявлено 73 невикористаних бюлетенів

На дільниці № 321280 у Василькові під столом члена комісії було знайдено 73 невикористаних виборчих бюлетенів.

Під час встановлення членами ДВК кількості невикористаних бюлетенів була виявлена відсутність 112 бюлетенів. Члени комісії три рази проводили повторний підрахунок, у результаті яких розбіжність незрозумілим чином зменшилася на 39 бюлетенів.

Члени ДВК довго не могли з'ясувати причини відсутності цих 73 невикористаних бюлетенів. Окремі члени комісії та спостерігачі випадково виявили під одним із столів ці невикористані бюлетені. Виборча комісія врахувала знайдені бюлетені та встановила кількість невикористаних бюлетенів.

У той же час, сума кількості невикористаних бюлетенів та кількості виборців, які отримали бюлетені, перевищує на 13 загальну кількість бюлетенів на дільниці. У зв'язку із цими обставинами, члени ДВК  та спостерігачі склали відповідний акт.

Необхідно зазначити, що протягом дня голосування спостерігачі ОПОРИ фіксували на цій дільниці  значні розбіжності між офіційною явкою та власними підрахунками. Зокрема,  станом на 22 годину ця розбіжність складала більше 200 виборців – показники ОПОРИ на 200 виборців були менші, ніж офіційні.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org