Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Надійшло 45 заяв від членів ДВК із КПУ про припинення повноважень

Надійшло 45 заяв від членів ДВК із КПУ про припинення повноважень

Надійшло 45 заяв від членів ДВК із КПУ про припинення повноважень

20 травня о 18.00  у місті Апостолово, відбулося термінове засідання ОВК №37. Причиною стали 45 заяв від членів ДВК про припинення повноважень. 

Члени дільничних виборчих комісій 37-го округу подали 45 заяв про припинення повноважень у зв’язку зі зняттям кандидата у Президенти Петра Симоненком своєї кандидатури з виборчих перегонів.

Голова ОВК Ткаченко Тетяна Григорівна особисто зателефонувала заявникам і з'ясувала, що насправді останні незадоволені припиненням своїх повноважень і наголосили, що їм зателефонували з партії і під тиском примусили написати ці заяви.

Серед заяв є такі що не мають номера дільниці, на якій повинен працювати заявник. Усі 45 заяв написані з ідентичним текстом. Підозріло, що всі 45 членів ДВК з різних міст округу №37 неначе зговорилися і написали ці заяви з «власного» бажання.

Головою комісії була складена постанова про відмову в реєстрації заяв про припинення повноважень членів дільничних виборчих комісій від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org