Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Нагнибіда Наталя Олександрівна

Нагнибіда Наталя Олександрівна

Нагнибіда Наталя Олександрівна

Одномандатний виборчий округ 35
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7473 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народилася 28 жовтня 1978 року в місті Одесі, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, аукціоніст, ПП "Югтехноексперт", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 35 одномандатному виборчому округу

Нагнибіди Наталі Олександрівни

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я як молодий енергійний підприємець, що створила не одне робоче місце для мешканців міста, без перебільшень знаю всі труднощі, з якими стикається малий бізнес як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Нікопольського регіону та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Знизити ставки і спростити механізм для пільгового довгострокового кредитування сільськогосподарських товаровиробників.

Підтримати державну систему навчання та перекваліфікації спеціалістів і робітників, збільшити фінансування виробничих професій.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Створити єдиний інформаційно-розрахунковий центр у містах Нікополь та Орджонікідзе, який буде акумулювати інформацію по рахунках зі всіх служб – оплата послуг буде здійснюватися по одній квитанції.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Створення нових та активізація роботи діючих соціальних центрів по роботі з молоддю.

Зміцнення системи соціального  захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей.  

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених у селах та на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів:

Забезпечити фiнансування ремонту мiських та мiжмiських дорiг;

Забезпечити постачання питної води Нікопольського району;

Забезпечити виконання інженерних заходів по водопониженню ґрунтових вод прибережної зони;

Вирішити проблеми тепло-, водо- та газопостачання Нікопольського району; 

Екологічний захист – негайне проведення ремонтно-профілактичних робіт з відновлення захисної дамби на Каховському водосховищі. 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Забезпечити проведення ремонту шкіл та лікарень;

Організувати безкоштовне довезення дітей до школи у сільській місцевості.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org