Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Нічне жеребкування в ОВК № 35 (Нікополь)

Нічне жеребкування в ОВК № 35 (Нікополь)

Нічне жеребкування в ОВК № 35 (Нікополь)

За нез’ясованих обставин, вночі 22 вересня відбулось повторне засідання окружної комісії № 35, на якому було проведено пережеребкування.

66 суб’єктів виборчого процесу подали заявки для участі в жеребкуванні для визначення членів дільничних виборчих комісій по виборчому округу № 35. Згідно ЗУ «Про вибори народних депутатів України», 21 вересня 2012 року – останній день визначення членів ДВК.

Як повідомляє голова Нікопольського міського штабу ОО «Батьківщина» Дмитро Бичков: «слід відмітити, що перше жеребкування, на мою думку, проходило з певними технічними порушеннями, то друге, проходило вже з порушеннями законодавства України. Воно проходило 22 (вересня – ред.), а точніше, результати вже були встановлені 23 числа. Хоча закон чітко говорить, що жеребкування повинно було бути проведене до 21 числа. І нашим і обласним штабом на сьогоднішній момент розглядається можливість оскарження результатів цього жеребкування. Адже, за великим рахунком, ми втратили певну кількість представників опозиційних політичних сил в дільничних виборчих комісіях.»

Проаналізувавши результати першого і другого жеребкування, спостерігачі ОПОРИ побачили, що, внаслідок повторного жеребкування, свої місця в дільничних виборчих комісіях втратили представники Християнсько-демократичної партії України, Народного Руху України та Європейської партії України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org