Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Нестеренко Вадим Григорович

Нестеренко Вадим Григорович

Нестеренко Вадим Григорович
Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17572 від 17.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 5 грудня 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Орільський об’єднаний елеватор", безпартійний, проживає в селі Миколаївка Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

МИ ВМІЄМО ПРАЦЮВАТИ, МИ ЗБУДУЄМО НОВЕ ЖИТТЯ В НОВІЙ КРАЇНІ!

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 38 на позачергових виборах народних депутатів 26 жовтня 2014 року

Нестеренка Вадима Григоровича

За два десятиліття незалежності України наша держава втратила численні свої переваги. Стара економіка майже вичерпала свої можливості, а нова не збудована. Але не варто втрачати віру. Ще є люди, здатні здійснювати конкретні справи. Впевнений, що саме ми повинні і зможемо очистити Україну від нечисті, повернути державі мир, порядок і здорову економіку, забезпечити людям похилого віку турботу і захист, а дітям освіту і перспективу.

Відродимо село – піднімемо країну!

1. Першочергове завдання – це відновлення миру і правопорядку в державі. Без миру ні село, ні місто не зможуть спокійно жити і розвиватися.

Завтра, коли ми створимо мирну професійну армію, ми зможемо диктувати вигідні умови для України. А сьогодні потрібні мирні переговори і пошук компромісів. Голодна, роздягнена, майже не озброєна молодь не повинна гинути на полі бою.

2. В Україні нарешті повинна запрацювати збалансована система соціальної та економічної справедливості.

Чесний працівник, фермер та власник бізнесу повинен сплачувати посильні податки і без додаткових дозволів, працювати і підвищувати добробут своєї родини і своєї країни.

3. Основа економічного добробуту України і кожної української сім’ї – це сільське господарство і галузі, пов’язані з ним.

Найважливіше багатство нашого регіону – родюча земля і працьовиті руки. Головна перешкода для розвитку добробуту – намагання дозволити продаж землі сільськогосподарського призначення та відсутність гарантованої державної підтримки сільгосптоваровиробника.

4. Село повинне бути сучасним, зручним для життя і роботи, привабливим для молоді.

Якщо продовжувати політику ігнорування соціальних потреб сільських мешканців, економіку АПК не відбудувати, то молодь покине село, а в місті залишиться без роботи. Потрібно надати сільським радам ширші повноваження та реальний бюджет.

5. Вважаю, що першочерговими у Верховній Раді на державному рівні потрібно ухвалити такі закони та ініціативи:

- закон про передачу землі за межами сіл і селищ у комунальну власність сільських громад;

- акон про передачу повноважень сільським і селищним радам на реєстрацію договорів земельних паїв сільгоспризначення за спрощеною схемою;

- закон про надання органам місцевого самоврядування повноважень на здійснення окремих нотаріальних дій;

- закон про соціальне партнерство на селі.

Також необхідно ініціювати використання дешевого газу українського добування для житлово-комунальних потреб населення, у першу чергу – сільського.

6. Місто і село - єдині. Новомосковську потрібні нові робочі місця, нова система ЖКГ, нова культура побуту, чистота і порядок.

Місто за європейським зразком терміново потребує невеликих, сучасних, високотехнологічних та екологічно чистих підприємств переробної промисловості. Село вирощує урожай, а місто його переробляє. Будується взаємовигідний ланцюг, де кожен має роботу і зарплату. Новомосковську давно потрібен новий імпульс і детальний план розвитку.

7. Молоді - перспектива, людям похилого вику – реальна турбота і допомога.

Освіта і медицина повинні бути безкоштовними і гарантованими державою. І для міста, і для сільських районів важливо, щоб молодь не виїжджала. Тільки тоді у регіону є перспектива. Старість повинна бути забезпеченою. Це наш обов’язок перед Богом і літніми людьми, що все життя працювали на благо людей.

Першочергова робота депутата – прийняти в Раді потрібні закони в інтересах нашого регіону. Для цього у мене є сили, знання та досвід. Необхідна ваша підтримка і довіра.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org