Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Невідомі особи неправомірно використовують ім'я ОПОРИ

Невідомі особи неправомірно використовують ім'я ОПОРИ

Невідомі особи неправомірно використовують ім'я ОПОРИ

03 жовтня на сайті Цензор.нет опубліковано текст під заголовком «Шановні виборці 92 округу, остерігайтесь! На вибори йде Сергій Кацуба», автором якого неправомірно вказано Громадянську мережу ОПОРА. У публікації закликають виборців не голосувати за кандидата у 92 виборчому окрузі Сергія Кацубу та описують «брудні методи» агітації, начебто, здійснені кандидатом.

Громадянська мережа ОПОРА заявляє, що ніколи не закликала виборців голосувати за когось чи проти когось та не має жодної причетності до вище згаданої публікації. Спостереження ОПОРИ є незалежним та політично незаангажованим.

ОПОРА — це неурядова, позапартійна і незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль.

ОПОРА засуджує подібні спроби втручання у процес спостереження за виборами народних депутатів України 2012 року. Самовільне використання назви організації, що займається незалежним моніторингом виборчого процесу, є неприпустимим. Організація закликає усіх суб’єктів виборчого процесу утриматись від подібних кроків.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org