Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Невідома громадська організація підвозить виборців в Дніпропетровській області

Невідома громадська організація підвозить виборців в Дніпропетровській області

Невідома громадська організація підвозить виборців в Дніпропетровській області

Три автобуси маршруту №228 «ДИИТ – с. Новоолександрівка» з державними номерами АЕ2262ВМ, АА00-200 та 005-00АА підвозять виборців на дільницю №120143 ОВО №29, що знаходиться в с. Новоолександрівка Дніпропетровського району. На автобусах містяться таблички: «Підвезення виборців»

Щоб з’ясувати, хто організував підвезення, спостерігач ОПОРИ звернулась до жінки, котра керувала процесом підвезення. Жінка відповіла, що це робить громадська організація, але назву організації назвати відмовилась. Коли спостерігач ОПОРИ почала фотографувати автобуси, водій одного з них зняв табличку з назвою маршруту.

Люди з автобусів розповіли, що їх привезли з сіл Дороге і Лапине.

Спостерігачі також зафіксували, що члени комісії дільниці №120143 видають бюлетені без перевірки паспортів та за пенсійними посвідченнями, що є порушенням ст.2 ч.3 ЗУ «Про вибори народних депутатів України».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org