Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Незаконна агітація кандидата на посаду міського голови О.Вілкула зникла після виклику 102

Незаконна агітація кандидата на посаду міського голови О.Вілкула зникла після виклику 102

Незаконна агітація кандидата на посаду міського голови О.Вілкула зникла після виклику 102

13 листопада у Дніпропетровську в середині громадського транспорту, на маршрутах № 120 та 121, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА помітили політичну агітацію кандидата на посаду міського голови Олександра Вілкула, що було зафіксовано за допомогою фото.

Об 11:49 активісти ОПОРИ викликали слідчо-оперативну групу за номером 102, на яку чекали протягом години. «На місце виклику спочатку приїхали патрульні, однак до моменту прибуття  слідчо-оперативної групи, о 13:30, агітація з транспортних засобів вже зникла», - повідомили представники ОПОРИ.

Спостерігачі Громадянської мережі надали необхідні пояснення правоохоронцям та написали заяву про адміністративне порушення. Оскільки на час прибуття слідчо-оперативної групи факти розміщення агітації на маршрутках зникли, адміністративний протокол не був складений. Наразі  проводитиметься слідство, хто саме розмістив цю агітаційну рекламу.

Під час прийняття заяви від спостерігачів ОПОРИ до оперативників звернулись й інші громадяни, які також помітили подібні правопорушення.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org