Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Норенко Ірина Миколаївна

Норенко Ірина Миколаївна

Норенко Ірина Миколаївна
Одномандатний виборчий округ 36
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21541 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народилася 21 листопада 1963 року в місті Павлоград Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, директор, ТОВ "Комерційна радіостудія "Самара", безпартійнa, проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна Програма

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №36

Норенко Ірини Миколаївни

В цей нелегкий для України і українців час, як громадянка своєї країни, звертаюся до співвітчизників, шановних виборців з такими питаннями: Чи потрібно обрати нову законодавчу владу, чи хоче народ працювати в своїй країні за достойну платню, чи мають люди право отримувати якісні житлові умови, згідно Конституції безкоштовне навчання та лікування, право бути щасливими, здоровими і не приниженими? Якщо ДА, мені буде потрібна ваша, шановна громада, довіра і допомога – сформувати механізм контролю за владою, і в спільній праці разом прийти до мети - жити вільно, заможно, в мирі і в злагоді в нашій Україні!

Для цього перше - внести поправку в Конституцію, де буде чітко визначено, що Людина є головною, не на другому-третьому місці в Конституції, а на першому! Щоби її право на життя охоронялося законом пильніше, ніж зараз.

Переглянути пенсійну реформу 2011 року. Законопроект № 7455 «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Тоді депутати проігнорували протести всіх профспілок та інших організацій, що намагалися захистити права громадян. Реформа повинна бути, але поступова і виважена з обов’язковим обговоренням з громадою.

Доопрацювати Медичну реформу згідно законопроекту №8602 «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо удосконалення надання медичної допомоги» та №8603 «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» з акцентом на розвиток саме сімейної медицини. Світовий досвід вказує, що розвиток первинної допомоги на засадах сімейної медицини є найефективнішим засобом досягнення результативності роботи усієї галузі охорони здоров'я.

Щодо скорочення штату держслужбовців регіону і країни взагалі. Вважаю, що це питання вимагає негайних і рішучих дій на законодавчому рівні. Годувати цю армію в подальшому просто неможливо, тому буду прикладати максимум зусиль для вирішення цієї нагальної проблеми суспільства.

Щодо життя рідного регіону. Взяти під жорсткий контроль ремонт доріг, житлового фонду. Відомо, що ці галузі десятиріччями практично не фінансувались, а те, що виділялось, розкрадали на місцях. Треба покласти край занепаду регіону через недолуге планування і розкрадання бюджетних коштів.

Особливу увагу планую приділити сфері УЖКХ, де панує повне безладдя. Зниження тарифів – комунальні послуги не повинні перевищувати більше 20% мінімальної пенсії. Жителі повинні сплачувати послуги цієї структури тільки по актам виконаних робіт, а не просто за довільними приписами підрозділів.

Відновлення занедбаних підприємств регіону, створення на їх базі нових робочих місць. Це дасть можливість в подальшому відновити їх соціальну сферу, що прийшла в запустіння за роки занепаду виробництва.

Відбудова старих дитячих садків, яких катастрофічно не вистачає. Тільки в Павлограді 2000 дітей не мають можливості відвідувати дитячий заклад, 2000 мам не працюють.

Максимальну увагу планую приділити освітленню вулиць селищ регіону. В 21 сторіччі люди не повинні ходити по вулицям з ліхтарями.

Озеленення Західного Донбасу та очищення наших річок , відновити екологічний стан нашого краю. Це складна і довга робота, але ми мусимо приділити їй увагу, щоб наші діти і онуки росли здоровими і щасливими.

Шановні виборці! Проживши всі свої роки в Західному Донбасі, знаю, яким він був. Будемо працювати з вами і наш Західний Донбас буде найкращим європейським краєм. Потенціал у нас великий. Слово залишається за вами. Вірю, разом відновимо і передамо новому поколінню наш улюблений Західний Донбас! З Богом в душі і любов’ю в серці з вами ми все зможемо!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org