Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Нові члени Криворізької міської виборчої комісії склали присягу, однак розгляд скарг Милобога не відбувся

Нові члени Криворізької міської виборчої комісії склали присягу, однак розгляд скарг Милобога не відбувся

Нові члени Криворізької міської виборчої комісії склали присягу, однак розгляд скарг Милобога не відбувся

24 листопада на засіданні Криворізької міської виборчої комісії, чотири новопризначені члени склали присягу, однак так і не змогли ознайомитись зі скаргами від кандидата на посаду міського голови Ю. Милобога.

24 листопада о 10:30 розпочалось засідання Криворізької міської виборчої комісії. В ході засідання, згідно постанови Центральної виборчої комісії, у складі ТВК відбулись зміни, так двоє нових членів від Радикальної партії Олега Ляшка та двоє від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» прийняли присягу. Також, на порядку денному, мав відбутись розгляд скарг від кандидата на пост міського голови Кривого Рогу Ю. Милобога («Об’єднання «САМОПОМІЧ») та інших скаржників, про яких раніше ОПОРА вже повідомляла. Але голова комісії повідомив, що за рішенням суду було відмовлено по всім скаргам і це питання не підлягає обговоренню в комісії. На що, вже нові члени комісії, заперечували і наголошували, що хочуть дізнатись про зміст скарг і колегіально приймати рішення стосовно їх прийняття. Тому, після довгих суперечок, голова комісії П. Гівель переніс розгляд скарг на наступне засідання і з усіма попрощався.

Також, стало відомо, що рішення суду буде оскаржено в апеляційному суді в Дніпропетровську, 25 листопада 2015 року. Спостерігач ОПОРИ буде присутнім під час розгляду справи та повідомлятиме про перебіг подій. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org