Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Новий підхід до ведення агітації

Новий підхід до ведення агітації

Новий підхід до ведення агітації

Кандидати по виборчому округу №27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район. ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) шукають нові методи та підходи до ведення виборчої агітації.

Новий підхід до ведення вуличної агітації продемонстрував Борис Філатов (самовисування), кандидат в народні депутати по виборчому округу №27. На вулицях м. Дніпропетровська з’явились агітаційні намети, які представляють собою чотирикутник, закритий агітаційною площею з усіх сторін спорудження. В штабі цей тип наметів називають «КУБом». Агітатори ходять навколо і розповсюджують агітаційні матеріали та сувенірну продукцію.

Як відомо, з 2014 року Б.Філатов виконує обов’язки заступника голови Дніпропетровської державної обласної адміністрації, безпартійний. Раніше не балотувався.

Агітатори від «Блоку П. Порошенка» мають лише дах у своїх наметах. Конструкція повністю відкрита, що має відображати «прозорість намірів», як пояснив один з представників штабу.

Кандидат мажоритарник Андрій Баско (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"), обрав інший тип агітації – особисті зустрічі з виборцями. Близько десяти агітаторів, розповсюджували агітматеріали зі словами «зараз бульваром прогулюється кандидат в народні депутати, ви можете особисто з ним поспілкуватися і поставити свої питання». Охочих не бракувало. Люди цікавились навіщо такий молодий кандидат (1987 р. народження) балотується до Верховної Ради, на що А.Баско відповідав: «Не могу просто наблюдать за тем, как старые политики продолжают разваливать страну».

У 2010 році А.Баско очолював Дніпропетровську міську організацію Партії «Громадська сила». Працює директором ТОВ "Алесан". З 2014 р. є лідером громадської організації «Время молодых». Балотується вперше. 

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org