Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Інструкція для учасника зовнішнього незалежного оцінювання

Інструкція для учасника зовнішнього незалежного оцінювання

Інструкція для учасника зовнішнього незалежного оцінювання

3 червня розпочнеться сесія цьогорічного Зовнішнього незалежного оцінювання, на яке зареєструвалося більше 320 тисяч абітурієнтів. Усі вони повинні прибути у визначений час на пункти тестування та чітко дотримуватися інструкцій проходження оцінювання. Будь-яка помилка (запізнення на пункт, користування мобільними телефонами чи шпаргалками тощо) може позбавити вступника шансу стати студентом.

Тому, щоб максимально підготуватися до складання тестів та не розгубитися у відповідальний момент, Громадянська мережа ОПОРА пропонує абітурієнтам заздалегідь ознайомитися з простими етапами, які їм доведеться пройти, як тільки вони потраплять на пункт тестування. Корисні поради щодо документів, які потрібно мати з собою, інформацію про те, як потрапити до аудиторій та що робити після здачі тестового зошита - усе це ви знайдете у Технологічній картці для учасника ЗНО-2013.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org