Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Інтерв’ю з Анастасією Староскольцевою (27-й виборчий округ)

Інтерв’ю з Анастасією Староскольцевою (27-й виборчий округ)

Інтерв’ю з Анастасією Староскольцевою (27-й виборчий округ)

Представник Громадянської мережі ОПОРА провів інтерв’ювання з кандидатом-мажоритарником Анастасією Староскольцевою. В інтерв’ю кандидат повідомляє про свої наміри, цілі, прогнози та характер ведення виборчої кампанії.

Староскольцева Анастасія Олександрівна балотується у народні депутати України по одномандатному мажоритарному округу № 27 від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Виборчий округ № 27 охоплює Жовтневий район Дніпропетровської області та місто Дніпропетровськ.

Інформація про кандидата, зазначена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії:

«Народилась 30 квiтня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, віце-президент по зв’язках із ЗМІ та громадськістю, Дніпропетровське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Коротка біографічна довідка564945_358670040856938_1688620935_n

Українка. Народилася у Дніпропетроську в родині акторів. Закінчила середню школу №71. Після навчання на факультеті Систем та засобів масової комунікації отримала диплом магістра. 

Працювати пішла одразу після закінчення школи. Починала з невеликих телевізійних проектів: екологічна тематика, аграрна, культурологічна. 

В 2002 році після стажування в Києві на телеканалі Інтер спробувала свої сили у створенні місцевих новин на 34 телеканалі. 

Продовжила професійну діяльність на 9 телеканалі, де працювала і журналістом, і ведучою щоденної інформаційної програми. У 2007 році очолила творче об`єднання «Тема дня» на 51 телеканалі. Разом з колективом ініціативних та креативних людей створила цілу низку щоденних аналітичних проектів, в рамках яких обговорювалися найактуальніші проблеми Дніпропетровщини. В прямі ефірі запрошувались політики Всеукраїнського масштабу: О.Мороз, А.Яценюк, Н.Шуфріч, П.Симоненко, Ю.Єхануров, В.Яцуба, А.Кінах, В.Семенюк-Самсоненко, А.Гриценко, Л.Оробець, В.Кириленко, В. Литвин та багато інших.  

Брала активну участь в громадсько-політичному житті Дніпропетровська. 

Кілька років очолювала Незалежну Медіа профспілку. 

У 2009 році створила авторський проект «Между строк», який розповідав о реаліях життя в Дніпропетровську.

За вагомий внесок в розвиток інформаційного простору держави, високу професійну майстерність, значні трудові досягнення нагороджена грамотами та подяками Державного комітету телебачення та радіомовлення, голови обласної ради, міського голови Дніпропетровська.  

З 2011 року очолила жіночий департамент обласної організації ПП «Фронт Змін». З початку цього року є Віце-президентом по зв`язкам з громадськістю та ЗМІ обласного відділення НОК України.

Для чого Ви балотуєтесь в депутати?

Я народилася і виросла в окрузі, де буду обиратися. Я чудово знаю, які проблеми існують у жителів Дніпропетровська, бо сама живу в звичайній багатоповерхівці, на 11 поверсі (ліфт не працює, сміття не вивозиться, тарифи захмарні, немає освітлення та нормальних доріг). Це проблеми місцеві. Але все починається зверху і проблеми, які існують і у комунальній сфери, у галузі медицини та освіти не можливо вирішити тут, на місцевому рівні. 

Дніпропетровщина давно втратила свої позиції у загальнодержавній політиці. Моїх земляків майже немає у прохідних частинах виборчих списків провідних політичних партій. 

А ті, хто з Дніпропетровщини потрапляють до Верховної Ради, на жаль, забувають, хто їм надав мандат довіри.

Ситуацію потрібно змінювати – представництво Дніпропетровщини повинно бути потужним і якісним. 

У рамках професійної діяльності я багато спілкувалася з чиновниками та депутатами різних рівнів. На жаль, я зсередини бачила якою масштабною є корупція, наскільки нечесні з нами політики і можновладці.

Я молода іенергійна людина. Я прагну змін і я знаю, що ці зміни можливі. Я хочу, щоб в Україну повернулася демократія.

Я хочу відкриту чесну владу, свободу слова, справедливість для пересічного українця. Я хочу, щоб Україна стала частиною Європейського Союзу. Я хочу, щоб нас поважали в Росії і в Америці.

Я хочу, щоб була подолана корупція, щоб суди працювали для людей, а не для олігархів та влади.

Я хочу, щоб люди могли займатися бізнесом, а не потерпати від поборів та хабарництва. Я хочу зменшити кількість контролюючих органів.

Я хочу жити в країні, де панує добро, щастя та злагода, де люди посміхаються одне одному.

Чи буде у Вас окремий виборчий штаб?

Ні.

Чи будете Ви відкривати свою приймальню для громадян?

Так.

Як Ви оцінюєте своїх суперників на окрузі? Які шанси у Вас?

ПР – Олександр Момот, начальник Придніпровської залізниці. Має багато грошей та величезний адміністративний ресурс. Діюча влада зробить все, щоб він переміг.

КПУ – є інформація, що вони або взагалі не будуть висуватися, або буде технічний кандидат (30-річна дівчина, працівник однієї з кафедр Медичної академії).

УДАР – невідоме мені прізвище.

Королевська та інші – незрозуміло.

Впевнена – перемога буде за мною.

Яку Ви плануєте агітаційну кампанію?

Від дверей до дверей. У мене не буде можливості виступати в ЗМІ, користуватися зовнішньою рекламою. Тому головне – поспілкуватися з кожним віч-на-віч.

Які, на Вашу думку, найактуальніші проблеми Вашого округа?

По-перше – комунальні (стан мереж, якість питної води, тарифи тощо).

По-друге – екологічні (Придніпровська ГРЕС).

А загалом людей хвилюють зарплати, пенсії, ціни на продовольчі товари, майбутнє їхніх дітей та онуків і т. д.

Що Ви будете робити в разі поразки?

Працювати на окрузі, займатися громадською діяльністю і контролювати діяльність народних обранців.

Які Ваші прогнози щодо явки виборців?

50%

Чи вважаєте Ви необхідним громадське спостереження на виборчих дільницях?

Так.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org