Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Зустрічі «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Кривому Розі: в гостях ймовірні кандидати від УКРОПу та зміни у спиcках «САМОПОМОЧІ»

Зустрічі «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Кривому Розі: в гостях ймовірні кандидати від УКРОПу та зміни у спиcках «САМОПОМОЧІ»

Зустрічі «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Кривому Розі: в гостях ймовірні кандидати від УКРОПу та зміни у спиcках «САМОПОМОЧІ»

22 вересня партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» провела 4 зустрічі з журналістами і мешканцями міста. На заході були присутні гості від інших політичних сил, та відбулись зміни у списках партії.

На одну із зустрічей завітав ймовірний кандидат в мери м. Кривого Рогу від партії «УКРОП» Микола Колесник. Слід зазначити, що за день до цього, у Фейсбуці з’явився пост М. Колесника в якому він висміює, ймовірного кандидата від Самопомочі до Дніпропетровської обласної ради, Інесу Білу. В тексті йдеться про те, що І. Біла написала заяву до міліції і звинуватила М. Колесника у тероризмі. Сам кандидат від УКРОПу подібну інформацію спростовує і запрошує І. Білу відвідати захід «Об'єднання «САМОПОМІЧ» та розповісти С. Семенченку про терроризм. Згадується також і нічний клуб у Кривому Розі, власницею якого є І. Біла.

Спостерігачеві ОПОРИ М. Колесник повідомив, що всі звинувачення у його адресу безпідставні.

Згодом на вищезазначеному заході Єгор Соболев, який приїхав до міста разом з С. Семенченком, зі сцени заявив, що за рішенням обласної конференції, І.Білу виключено з партійних списків.

Сама І. Біла на дзвінки не відповідає, тому коментарі отримати не вдалось.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org