Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Обласний оперативний штаб з проведення чесних виборів відвідав Павлоград

Обласний оперативний штаб з проведення чесних виборів відвідав Павлоград

Обласний оперативний штаб з проведення чесних виборів відвідав Павлоград

6 травня в місті Павлоград Дніпропетровської області відбулося виїздне засідання обласного оперативного штабу з підготовки і проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.      

Зустріч з представниками ТВО № 36 проходила у приміщенні Павлоградського виконавчого комітету. На зустрічі були присутні  представники територіальної окружної виборчої комісії № 36, відповідальні від органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій Павлограда, Павлоградського району, Петропавлівського району, Юр’ївського району, м. Першотравенськ, м. Тернівка, довірені особи кандидатів у Президенти України, представники громадських організацій міста та засобів масової інформації.

Представник обласного штабу Олійник Володимир Михайлович, відповідаючи на запитання присутніх, звернув увагу на необхідність у наданні всебічної допомоги членам ДВК та ОВК у підготовці та проведенні чесних виборів. Також підкреслив необхідність дотримання толерантного відношення до  кандидатів в Президенти.

“Найкращий шлях висловити власне ставлення до того чи іншого з кандидатів — прийти у день виборів на виборчу дільницю і проголосувати! Агресивні дії нас не роблять краще! Давайте переходити до послідовної й конструктивної роботи.” – сказав Володимир Олійник. 

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org