Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Облдержадміністрація створила штаб з проведення чесних виборів

Облдержадміністрація створила штаб з проведення чесних виборів

Облдержадміністрація створила штаб з проведення чесних виборів

Нещодавно у Дніпропетровській області, згідно з розпорядженням голови облдежадміністрації, був сформований Оперативний штаб з проведення виборів у Президенти України 2014. Головна мета штабу – сприяння проведенню чесних та відкритих виборів. Керівником штабу є колишній тележурналіст та бізнесмен Борис Філатов. Заступниками призначені радники голови ОДА Сергій Юхименко та Юрій Потапов (останній у минулому - член фракції «Батьківщина»). Один з координаторів та безпосередній член штабу – Володимр Олійник, представник асоціації «Інноваційні підприємства України».

Упродовж трьох днів (з 22 по 24 квітня) координатори Олійник, Юхименко та Потапов мають намір відвідати територіальні виборчі округи Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Верхньодніпровська, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограду, Васильковки, Царичанки і Криничок. Поїздка запланована з метою оцінити реальний стан матеріально-технічного забезпечення ОВК.

Штаб відкритий для будь-яких звернень громадян, готовий реагувати на всі правопорушення. Начальник департаменту взаємодіє з правоохоронними органами, які безпосередньо координують роботу з охорони виборчої документації та громадського порядку в день проведення виборів.

Відомо, що кожен день штаб збирається на засідання, де обговорюються усі важливі питання.

Але, вже на сьогоднішній день штаб має деякі недоліки, зокрема, не налагоджена робота гарячої лінії. На дзвінки відповідає некваліфікована людина, яка не володіє інформацією стосовно існування і роботи штабу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org