Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Одна з дільничних комісій Самарського району Дніпропетровська переписувала протокол у коридорі ТВК

Одна з дільничних комісій Самарського району Дніпропетровська переписувала протокол у коридорі ТВК

Одна з дільничних комісій Самарського району Дніпропетровська переписувала протокол у коридорі ТВК

Дільничну комісію № 121 473 (вул. Космонавтів, 10) відправили на уточнення протоколу, через технічну помилку. Представники ОПОРИ зафіксували, як члени цієї комісії почали переписувати його у коридорі приміщення, де знаходиться ТВК, використовуючи печатку, яку вони, відповідно до закону, не мали право виносити з дільниці.

Спостерігач ОПОРИ викликала слідчо-оперативну групу та написала заяву про порушення. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини справи.  

Нагадуємо, що відповідно до статті 82, частини 11: «Секретар виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, залишаються у приміщенні виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці територіальною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії, територіальної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні відповідної виборчої комісії».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org